Lista ocen Mazda 626 V (191) - Widoczność

Na liście zabraknie 196 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zz
Sedan 2.0 115KM 85kW
Tu w porównaniu zwłaszcza z nowszymi autami same plusy. Po 1 dobrze widoczna maska, przez co łatwo jest wyczuć gabaryty auta. Podobnie z widocznością do tyłu. Jedyne co może przeszkadzać w sedanie to gruby słupek C. Na pewno widoczność po skosie dobra do przodu - słupek A nie tworzy z obudową lusterka wielkiej czarnej dziury. Również lusterka wsteczne super. Bardzo dobre światła, szklane klosze lamp robią dużą różnicę.
~mysiowy
Kombi 1.8 100KM 74kW
doskonale do przodu i na boki, przecietnie do tyłu, wysoko unieziony zadek i masywne boczki robią swoje... Nie zamieniłbym się jednak na lepiej przeszklonego hatchbacka bo wygląda przy sedanie jak mydelnica. Czujnik cofania nie byłby jednak tu tylko gadżetem - dość szybko można jednak mazdę wyczuć i jeżeli manewry nie są twoją piętą achillesową to wszystko będzie ok.
~mzebrows@gmail.com
Kombi 2.0 115KM 85kW
Jak pierwszy zajrzałem do 626 to byłem przerażony widocznością do tylu i planowałem zakup czujników parkowania. Okazało się to jednak zbędne. Po wyciągnięciu środkowego zagłówka widoczność jest naprawdę znakomita. Samochód nie sprawia żadnych problemów przy parkowaniu. Siedzi się wysoko i wszystko widać.Pasażerowie z tyłu siedzą chyba jeszcze wyżej;)
~Kamil
Kombi 2.0 115KM 85kW
Widocznosc z przodu doskonala lecz przy parkowaniu do tylu to dramat,nie wiem czy wszyscy tak uwazaja ale ja nie moge sie przyzwyczaic i jest to koszmarem musze zawsze na dwa razy czyli wysc i zobaczyc ile jeszcze miejsca zostalo(nic nie widac przez tylniom szybe)w lusterkach rowniez poniewaz tyl samochodu sie zwaza.Bez czujnikow parkowania sie nie obedzie
~Igson
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Auto ma strasznie długą maskę co w połączeniu z bardzo niskim punktem siedzenia kierowcy nie wpływa zbyt dobrze na widoczność, za to umiejscowienie belki łączenia szyb przednich i bocznych jest perfekcyjne, co ratuje sytuację, tym bardziej że w wielu autach była to pięta achillesowa tworząca wręcz martwy punkt, tutaj tego nie ma.
~Tofcik_Rzeszów
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Nie jest źle:)Duży samochód wymaga więcej uwagi od kierowcy. Dobry i uważny kierowca zaś poradzi sobie w każdym aucie. Mazda ponadto oferyje duże lusterka. Dodam, że muszę mieścić się pod mieszkaniem między dwa samochody ciasno postawione. Duży plus więc za dobrą widoczność w każdym kierunku.
~amicom
Kombi 2.0 TD 110KM 81kW
Prawie doskonała ... ale niestety ze względu na zbyt wysokie zagłówki z tyłu, widok do tyłu ... jest trochę utrudniony. Jestem wysoki, więc mi to bardzo nie przeszkadza, ale kobieta która eksploatowała auto przede mną \"zgubiła\" środkowy zagłówek co zupełnie rozwiązuje problem :)
~depe74
Sedan 1.8 100KM 74kW
Widoczność do tyłu mogłaby być nieco lepsza, ale przy takich gabarytach i typie nadwozia jest to do zaakceptowania. Zamontowane czujniki parkowania sprawiają jednak, że ten mankament nie utrudnia użytkowania. Widoczność na boki i do przodu bez zarzutu.
~lampus@wp.pl
Hatchback 2.0 115KM 85kW
ciezko wyczuc gdzie jest koniec maski.przy cofaniu przydaje sie czujnik odległosci zamontowany prze ze mnie.niskie osoby niech szukaja dla siebie miejszego auta.lecz mezczyzni i kobiety do wysokich należace nie szukaja innego auta po przejechaniu sie ta mazda
~GhostDog
Kombi 2.0 TD 101KM 74kW
Moim zdanie rewelacyjnie. Jest to kombi więc do tyłu nie ma rewelacji ale jak ktoś się decyduje na tego typu samochód musi to mieć na uwadze. Z uwagi na pozycję za kierownicą (siedzi się dość wysoko)widoczność do przodu rewelacyjna.