Lista ocen Mazda 626 V (387)

~Paweł
Sedan 1.8 90KM 66kW
Idealny samochód dla tych którzy chcą jeździć tanio i niczym się nie przejmować.
~wojtek
Kombi 2.0 115KM 85kW
Auto bezawaryjne, przejechałem nim 38 tyś. km. Wnętrze mało się zużywa. Materiały dobrej jakości.Wszystkie dobrze spasowane, nic nie skrzypi. Bardzo dobra ergonomia. Blachy ocynk. Samochód prawie 11 lat, ale bardzo dobry.
~rabarbar
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
bardzo solidne sztywne nadwozie, jakość montażu doskonała, przestronne solidne auto, doskonałe zawieszenie żadnych stuków, trzasków, rzeczywiście nic się nie psuje
~9student4
Hatchback 1.8 100KM 74kW
Samochód mam od 2 lat, w tym czasie wymieniłem takie rzeczy jak: klocki i tarcze z przodu, akumulator, czujniki ABS, przewody zapłonowe, świece, chłodnica klimatyzacji oraz poddałem regeneracji jeden zacisk hamulców. Wszystkie części bardzo dobrej jakości. Wsadziłem więc w samochód jakieś 2,5 - 3tys złotych ale samochód odwdźęcza się w trasie:) Pokonuję tym autem trasy rzędu nawet 1000-1400km i samochód chodzi bez problemu, nigdy nie stanął w...
3,2
~fenofeno@interia.eu
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Dobre nawet oszczędne auto do póki sie nie zacznie psuć
~dklafas@wp.pl
Sedan 2.0 TD 101KM 74kW
Silny i żwawy, potrafi pogonić spod świateł, jednak brakuje mu czasami mocy, ale bardzo rzadko, charakterystyka lepsza od TDI grupy VAG, przy takiej samej mocy DITD ma lepsze osiągi. (Silnik)
~tomi
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Super auto dla dużej rodziny, komfortowy, przestronny, w miarę niezawodny, kupować tylko z małym przebiegiem, albo po remoncie pompy wtryskowej. Wymienieć rozrząd tylko na oryginalny. Oszczędny. Roczniki powyżej 2000 - kiepska blacha...
~edek.dlugi@poczta.gazeta.pl
Hatchback 2.0 136KM 100kW
Jak na razie jestem zachwycony. Duze, kompfortowe i ladne auto. Przed kupnem bralem pod uwage jeszcze Avensisa i Primere, ale po przejechaniu sie tymi autami zdecydowanie wygrala u mnie Mazda.
~as19760
Kombi 1.8 100KM 74kW
Zalety -akceptowalny komfort, przestrzeń, ekonomicznośc wady- RDZA
3,5
~harsh
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
w moim aucie była mało precyzyjna . w starej toyocie corolli było dużo lepiej (Skrzynia biegów)