Ocena kierowcy - Mazda 626 V Sedan

Lukasz, 11 lat temu
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Mazda 626 V Sedan 1.8 90KM 66kW 1997-1999 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo elastyczny, płynny, niezawodny i wmiare dynamiczny jak na tak małą moc. Jak szukamy auta nie zawdonego a zarazem komfortowego i taniego w uzytkowaniu to nie ma sie co zastanawiac, Mazda 626 jest najlepsza!
Układ hamulcowy
Zawieszenie
Inne : brak
samochod oceniam bardzo dobrze. w tej klasie i za te pieniadze nie mozna kupic nic lepszego chyba. powyzsze moje opisy opisuja poszczegolne elementy samochodu. zachecam, polecam i do służe opinią :)
Bardzo elastyczny, cichy, niezawodny i wmiare dynamiczny silnik jak na swoją moc. POLECAM
Przez 6 lat użytkowania nie zawodzi do tej pory. Skrzynia bardzo elastyczna
auto dobrze trzyma sie drogi, brak poważnych problemów z zawieszeniem, odpowiednia dbałość o samochód zapewnia długowieczne użytkowanie
widoczność jest dobra, wystarczająca żeby czuś się bezpiecznie i nie korzystać z pomocy innych osób przy wyjezdzaniu/wjezdzaniu na parking. Wszystko mozna ogarnąc lusterkami i w szybie tylnej
bardzo dobra,
autko delikatnie się poci od środka w czasie deszczu ( para wodna na szybach) przy pełnym lub 4 osobowym składzie na pokładzie samochodu. W pozostałych przypadkach nie ma z tym problemu. Mysle ze tutaj mazda spisala się całkiem dobrze
Ja i moi pasarzerowie maja bardzo duzo przestrzeni, auto przestronne w srodku, wygodne, z podlokietnikami przod i tyl, pelen komfort jak na ten rocznik i te pieniądze, nie wiem czy cos lepszego sie znajdzie
podczas posotoju silnik calkowicie nie szlyszalny, mozna nawet sie zastanawiac czy aby napewno jest zapalony :) podczas jazdy jest komfortowa, nie chuczy za bardzo nie gwizda, jest OK. Powyżej 130 km robi sie delikatnie glosniej ale z takimi predkosciami nie jezdzi sie codziennie tym autem
Auto jak na silnik 1,8 to ekonomiczne i to wlasnie chyba dzieki dobrej elastycznosci i przelozeniu skrzynki. Ja jezdze na gazie od 3 lat i spalanie w miescie to 9 litrow gazu lato około 9,5-10 w zimie, a na trasie przy 4 osobach na pokladzie około 7,5-8 litrów! czyli smieszne spalanie! mozna ekonomicznie jechac daaaaleko na wakacje bez obaw ze auto stanie i trzeba bedzie szukac mechanika. autko przy aktualnym stanie licznika 245 tys bierze troche olenju, około litra na 10 tysiecy ale to chyba normalka w tym wieku. Ja w kazdym razie nie odczuwam tego w zaden negatywny sposob. Auto na tym tez chyba nie cierpi.
bardzo dobra. za 9-10 tysiecy masz co prawda stare auto bo 14 letnie ale za to z marka i niezawodne!
auto nie zawodzi ani w miescie ani na długich trasach. brak drobnych usterek poza spalonymi zarowkami w halogenach :)
powazne usterki sie nie przytrafiaja rozwaznemu uzytkownikowi. jezeli auto jest szanowane i odpowiednio konsekwetnie serwisowane, ( ja co 10-12 tys km) to nic sie absolutnie nie dzieje.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 90KM 66kW [l/100km]

8,8