Lista ocen Mazda CX-3 Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW 2015-2018 (11) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Słabo. Brak podłokietnika (modele po faceliftingu już mają). Brak regulacji nachylenia zagłówków, ze o regulacji odcinka ledzwiowego nie wspomne (widocznie Japonczyk nie ma kregoslupa). Ekran multimedialny. Ciezko dopasowac pozycje za kierownica. Skokowa regulacja nachylenia fotela przeslanieta pasem (geniusz japonskiej mysli technicznej to wymyslil, ale poprawili to w nowej 3ce i CX-30). Po zalaczeniu silnika zalaczaja sie multimedia i radio...
~Pedros77
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Brak podłokietnika to duży dyskomfort. Przyciski do klimy intuicyjne, jednak klima jednostrefowa.Fajne radio z DAB, choć same głośniki jak w większości Mazd -takie sobie. Chyba, że dokupisz sobie BOSE. Fajny 2-funkcyjny tempomat oraz HEAD-UP. Obrotomierz (wersja SkyPassion) to POMYŁKA!. To nie sportowe auto!, żeby robić takie zabiegi. Do czytania "cyfrowej" prędkości na małym wyświetlaczyku trzeba się długo przyzwyczajać.
~Eri
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Dla 2 osób z przodu jest lepiej niż dobrze. Wszystko w zasięgu, intuicyjna obsługa, Head-up to wg mnie niepotrzebny bajer, w centralnym miejscu jest obrotościomierz, który przy automatycznej skrzyni zupełnie się nie przydaje. Rozczarowuje brak kontrolki braku płynu do spryskiwaczy.
~Konrad
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
No jak można było nie dać klimatyzacji dwustrefowej, jak w trójce. Albo auto szyb z przodu i z tyłu. Bezsensowne decyzje, które psują efekt wow, po tym jak już się trochę pojeździ i zwróci na to uwagę i zaczyna to przeszkadzać w aucie z rocznika 2015+
~Mateusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
podstawowa wada- podłokietnik. W standardzie go nie mam, ale nawet jako opcja zdecydowanie się nie sprawdza. Po zamontowaniu podłokietnika mocno utrudnione korzystanie z uchwytów na napoje oraz sterowanie pokrętłem. Poza tym- ok.
~Michał
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Szukałem auta do którego łatwo będzie się wsiadać i wysiadać, dlatego wybór padł na Crossovera CX3. Brat ma citroena C5 III, komfort rewelacja, ale wysiadanie z tego auta to dramat
~kastomi
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Minimalizm w najlepszym wydaniu, łatwa w obsłudze klimatyzacja, system MZD działa fantastycznie, intuicyjnie, większość funkcji sterowana z kierownicy
~Zamówiłem Energy
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Ergonomia bardzo doba, nic nie przeszkadza. Gdyby wieniec kierownicy był odrobinę większy lub szerszy, byłaby pełna egzaltacja. Wszystko działa bez zarzutu.
~sebtur
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Obsługa - bez zastrzeżeń. Jedynie co mi się nie podoba- brak podłokietnika. Można zamówić dodatkowo - to muszę koniecznie zrobić.
~Koraf
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Ogólnie pozytywnie, brak standardowego podparcie prawej ręki
Mazda CX-3 Crossover