Lista ocen Mazda CX-3 Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW 2015-2018 (10) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zamówiłem Energy
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Cena jest bardzo dobra, wyposażenie all inclusiv. Kolor czerwień obłędna. Jeden krok do szaleństwa i okł. 79tys zł uszczęśliwi każdego. Wprawiony w boju negocjator zgarnia full opcje ale bez naruszenia ceny katalogowej... Opony zimowe, dywaniki, nawigacja - no problem, proszę używać buzi. Pierwszy przegląd po 6tys km =400zł, normalne co 20tys; mały =800, duży 1100zł. Ubezpieczenie od 3.1% wartości wozu.
~Michał
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Wszystko pod ręką, nie trzeba zbyt długo przyzwyczajać się do Japończyka po przesiadce z auta grupy VW. Koszty utrzymania to tylko zakup paliwa i płynu do spryskiwaczy, 7 litrów benzyny na 100 km to dla mnie rewelacja :)
~kastomi
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
co można powiedzieć po przejechaniu 2000km - póki co jestem zaskoczony, przed ostatnie lata judziłem dieslami, a spalanie tego samochodu jest na podobnym poziomie - czyżby foldery reklamowe nie kłamały
~Koraf
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Jak dla dynamicznego silnika 2,0 benzyna, przy 90% jazdy miejskiej dla mnie rewelacja, poprzednio w Toyota Avensis 1,8 l benzyna miałem średnie spalanie 7,0 l/ 100 km.
~sebtur
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Jak na razie jest naprawdę dobrze. Spalanie w mieście 7,3l ( Łódź ) tak wskazuje komputer. Dla mnie to rezultat b. dobry jak na tak duży silnik.
~Pedros77
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Jeszcze nie wiem. To samochód produkowany w Japoni i w związku z tym wymagam od niego dużo. Mam nadzieję, że się nie zawiodę i że się nigdy nie zepsuje :)
~Dzieci Kapitana Klossa
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Ceny w ASO niemal na poziomie premium. Nie potrafia polakierowac klapy bagaznika, zeby pasowala do reszty nadwozia.
~Koraf
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Serwis Mazda w Lubinie dramat, poza tym ok.
~Mateusz
Crossover 2.0 SKY-G 120KM 88kW
Standard. Wynik spalania zaskakuje na plus.
~Mariusz
Na tą chwilę.