Oceny Mazda CX-60 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW od 2022

Mazda CX-60 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW od 2022 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mazda CX-60 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW od 2022

~Zdziwiony
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Oceniam bardzo pozytywnie, nie jestem ślepo wpatrzony w auto, które posiadam. Dostrzegam w nim mankamenty, wady, jak również zalety. Istotne jest by zalety przeważały istotnie nad wadami a tu wielość plusów znacząco przewyższa pojędycze niedociągnięcia. Moją cx 60 oceniam globalnie na: 8,5/10 Osobom poszukującym auta oszczędnego z napędem disla który ma bardzo mały apetyt na paliwo i brzmi wspaniale i jest połączony s normalna skrzynią nie...
~Moja pierwsza Mazda
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Jeśli szukasz dobrego auta za rozsądne pieniądze to jest to . Prowadzenie resorowanie typowe dla Mazdy zatem prowadzi się super ale komfortu nie tracimy . Spalanie wręcz zaskakująco niskie a osiągi i elastyczność bardzo dobra . Wadą jest przeciętna przestrzeń ( wiem są gorsi w tej klasie ale i lepsi ) szkoda że nie popracowali nad tym lepiej . Fotele są raczej nastawione na wygodę a niżeli szybką szaleńczą jazdę ( brak nawet w opcji...
~Klaudiaa
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Auto oceniam na 3/5. Ma swoje wady i zalety. Najwieksza zaleta dla mnie jako dziewczyny ktora tworzy tresci w internecie, to duzy tyl, mozna tam naprawde nagrac materialy, a ze wrzucam je na sporego instagrama: @tajnyromans , zalezy mi na tym, zeby byly jakościowe. Po za tym auto wygodne, mało pali, jednak jest jak kobyla duza. Auto na sprzedaz na moim ig!
~Klaudiaa
~Mazda
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
ZALETY - Malo pali jak na takie auto , Matrycowe światła diodowe genialne , prowadzi się jak na suwa wspaniale , wykonanie i jakość b. dobra wyciszeni do 140 b. dobre przy 200 robi się głośno , bagażnik ogromny WADY miejsca z tyłu raczej przeciętnie lakier typowy na te czasy mizerny .
~D
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Mieszkam w Niemczech podobno byłem jednym z pierwszych co odebrali 245ps . Co mogę napisać o aucie niewiele nowe ma przejechane zaledwie 2100 km . Prowadzi się wyśmienicie zawieszenie zestrojone bardzo dobrze układ kierowniczy super frajda z jady ogromna i to jest niesamowita zaleta radość z jady .
~D
~Krzysztof
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Mam auto 3 miesiące i przebieg ok 10000 byłem we Włoszech nim z bagażnikiem na narty przejechaliśmy Polskę w załóż i w poprzek
~Kk
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Bardzo dobre aut , stosunek jakości do ceny odpowiedni zero usterek jedyna wada to ból d...y u innych .
~Piotr
SUV 3.3 e-Skyactiv D 254KM 187kW
Sensacyjnie dobrze dzialajace polaczenie duzego silnika diesla ze sredniej wielkosci SUV’em. Cisza, niskie spalanie, wiecej niz satysfaksjonujace przyspieszenia, swietna(!) zwrotnosc.