Lista ocen Mazda CX-9 SUV (50)

~Tadeusz
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
ŁATWE DO ZAŁOŻENIA LPG - WYTRZYMAŁE - TRUDNE DO ZNISZCZENIA MINUS - EKOLOGICZNE LAKIERY. SIEDZNIE 6 I 7 RACZEJ DLA BAJERU ALE DZIĘKI ROZWIĄZANIU DUŻY BAGAŻNIK. UWAGA - MA POWAŻNĄ WADĘ !
3,4
~Mariusz
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Samochód niedorobiony. Przeniesienie takiej mocy na przednie koła jest skrajnie niebezpieczne. Prowadzi się jak wóz drabiniasty z koniem obracającym koła skrętne jak chce. Mało miejsca dla kierowcy. Siedzisko obudowane czuję się jak w maluchu. Siedzenie kompletnie nie trzyma w zakrętach. Dzieciaki zachwycone. Super hamulce. Nie pływa w koleinach mimo szerokich opon.
~Mark
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Super samochód za przystępną cenę (w porównaniu do konkurencji)
~toban
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Taki akuratny samochód, dla rodziny i dalekich podróży. Pojemność wozu akurat na moje potrzeby (4 osoby + nieograniczanie się z bagażem). Podróż w trasie... nie mogę się doczekać jakiegoś kolejnego dalszego wypadu, jazda sprawia frajdę.
~Aureliusz
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Ogólnie bezawaryjny, problem z zapiekającymi się hamulcami przednimi, wygodne i przestronne wnętrze, dynamiczny silnik, świetna skrzynia biegów.
~Andrzej
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Auto bardzo wygodne, rewelacyjnie wyposażone, mimo dość dużych gabarytów zwinne, nie czuć w mieście jego wielkości (wcześniej jeździłem mazdą 6),
~Graggon (dudag@poczta.fm)
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Cisza na wolnych obrotach, w górnym zakresie obrotów charakterystyczny, piękny dźwięk silnika V6. (Silnik)
~szlumik
SUV 3.5 V6 263KM 193kW
Bardzo fajna furmanka ! Esensja motoryzacji, czytaj: połączenie piękna, komfortu, przestrzeni i osiągów przy relatywnie niskich kosztach eksploatacji.
~wloczynet
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
To moje pierwsze auto z automatem i nie mam porównania. Wydaje się dobrze reagować. (Skrzynia biegów)
3,1
~osiewicz16
SUV 3.7 V6 MZI 277KM 204kW
Generalnie, samochod w stosunku do ceny mozna ocenic na dobry. Jednak zazwyczaj jest tak ze to co tańsze nie jest doskonałe. I w tym samochodzie mozna wymienic dwa kłopotliwe tematy: Spalanie, nalezy to bardzo duzych oraz uklad hamulcowy który ma wiele do zyczenia. Osobiscie za cene nowej cx9 czyli ok. 150tys zł polecałbym kupno np uzywanego q7 albo innego suv-a który np. bedzie posiadał silnik diesla albo benzyne która pali tyle samo lecz pod...
Mazda CX-9 SUV