Lista ocen Mazda Demio I (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Justyna jciorga@poczta.fm
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Auto rewelacyjne, nawet wózek dziecięcy mieści mi sie do bagażnika i inne pierdoły, które zabieram jadąc na działkę. na dodatek zaparkuje w mieście wszedzie, bardzo dobry skręt.jestem bardzo zadowolona:)
~Karol
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Mam go 3 lata - kilka razy się zepsuł ale naszczęscie nic poważnego. Może moja ocena nie jest wysoka ale poprostu nie jestem tak wielkim entuzjastom tego autka jak moi młodsi przedmówcy.
~Malgosia
Hatchback 1.5 16V 75KM 55kW
Mam problem z ABS zimą, kontrolka świeci nawet gdy nie jeżdżę a potem gaśnie, bardzo lekkie ci zima jest jego wadą. Ekonomiczne. Blacha rdzewieje jak wszędzie.
~jopekk
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Mam to autko w miarę długo i nie ma lepszej mazdy od niego. Naprawdę super się jeżdzi, mało pali i nigdy się nie psuje. Polecam wszystkim.
~Zxc
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Świetne jako pierwszy samochód, co prawda dosyć toporny ale wybacza sporo błędów i jest praktycznie bezawaryjny.
~daaro72
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak na razie sprawdza się że to bardzo niezawodne i ekonomiczne auto . Raporty ADAC się potwierdzają . Oby tak dalej !!!
~mar
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
to mój pierwszy samochód i jestem bardzo z niego zadowolony, szkoda, że jest tak mało znany, baaaaaaaaaardzo polecam
~keystonep@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
jestem bardzo zadowolony,dotychczas jeździłem Toyotami,ale ta Madzia jest lepsza!orginalność-6!
~lio
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
jak na malucha... zupełnie świetnie- pięknie się tym jeździ i po mieście i w trasie
~kkrzys
Hatchback 1.3 16V 63KM 46kW
Jeździłem do tej pory Mazdą 626 GE,jestem miło zaskoczony tym maleństwem.