Oceny Mazda Demio I 1.3 16V 72KM 53kW 1997-2001

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Mazda Demio I 1.3 16V 72KM 53kW 1997-2001

~justusus
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Samochód bardzo przestronny i praktyczny o niskiej awaryjności (jak na stare auto) i cenie. Zaskoczeniem, jak na trochę "emerycki" wygląd, jest dosyć twarde zawieszenie, które daje całkiem sporo frajdy w zakrętach. Największa wada to za długa skrzynia biegów, przez co po mieście na dwójce auto przyśpiesza słabo. Blacha, wyciszenie i jakość plastików w środku jest na japońskim poziomie - mocno średnim
~hagart
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Samochód jak na swoją klasę i cenę wykończony na prawdę dobrze i dosyć bogato wyposażony. Idealnie nadaje się dla kobiety lub dla emeryta. No może poza zawieszeniem, które mogło by być ciut miększe. Natomiast inny odbiorca pewnie będzie mile zaskoczony zachowaniem na drodze. Samochód się raczej nie psuje ale wiadomo, że jeśli ma kilkanaście lat to pewne podzespoły mogą być po prostu zużyte.
~daaro72
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Jak na razie sprawdza się że to bardzo niezawodne i ekonomiczne auto . Raporty ADAC się potwierdzają . Oby tak dalej !!!
~mar
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
to mój pierwszy samochód i jestem bardzo z niego zadowolony, szkoda, że jest tak mało znany, baaaaaaaaaardzo polecam
~lio
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
jak na malucha... zupełnie świetnie- pięknie się tym jeździ i po mieście i w trasie
3,4
~Karol
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
Mam go 3 lata - kilka razy się zepsuł ale naszczęscie nic poważnego. Może moja ocena nie jest wysoka ale poprostu nie jestem tak wielkim entuzjastom tego autka jak moi młodsi przedmówcy.
~IgaL
~tommax
Hatchback 1.3 16V 72KM 53kW
dynamiczna jazda miasto nigdy nie wziela wiecej niz 8.5 z kompletem pasazerow na miescie az szkoda zakladac LPG (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~TULIPAN