Oceny Mazda Premacy– wybierz generację

Najnowsze oceny Mazda Premacy

~gucio
Mazda Premacy I
Jest to wspaniały samochód który jest nie doceniany na naszym rynku. Jeżdżę już nim trzy lata im dłużej tym bardziej go lubię. Świetnie się prowadzi trzyma drogi jak przyklejony można trochę poszaleć. Pali normalnie i jest niezawodny i tani w utrzymaniu, wystarczy trochę dbać o niego a będzie się nam odwdzięczał. Posiadam również VW Caddy 1,9 TDI 105 KM w tym samym roczniku jeździ się VW lepiej lecz koszty utrzymania 1000% wyższe również VW...
~Wołodyjowski
Mazda Premacy I
Jest to idealne auto dla osób posiadających rodzinę. Dzieci i współmałżonka/ek będą bardzo zadowoleni. Wysoka kultura jazdy, wygoda i jakość prowadzenia tego pojazdu pozwoli każdemu kierowcy cieszyć się przyjemnością prowadzenia. Zachęcam każdego do kupna takiego autka, ponieważ jest doskonałe.
~pwr
Minivan 1.8 16V 114KM 84kW
Mazda Premacy I
Całokształt oceniam na dobry+, ale nie ma takiej oceny na skali, więc daję 4. W poprzedniej Madzi 323F, gdy siedzenie było nisko to czułem jak ogarnia mnie senność (zwłaszcza nocą kiedy każdy mijany pojazd bił światłem po oczach), a tu siedzenia są ciut twardsze, siedzi się wyżej lecz osobiście bardziej mi pasują, zwłaszcza na długie trasy ;)
~Mekeke
Mazda Premacy I
Przyjemny samochod, jezeli komus nie przeszkadza ,ze jest glosny, mało elastyczny, moze nie muł ale za szybki to on nie jest, to auto dla niego. Z plusów trzeba wymienic fajny wyglad i bezawaryjnosc. Moje auto realnie napewno ma z 400 tys. a śmiga az milo, odpala na dotyk. Niestety ruda je lubi, zrobiłem już jedno nadkole a zaczelo sie popjawiac cos na drugim. Mysle ,ze teraz wybralbym model z 2.0 Benzyna 131 km prawdopodobnie dlatego ,ze...
3,3
~M.S
Minivan 2.0 DiTD 90KM 66kW
Mazda Premacy I
WYCISZENIE NA MINUSIE, DROGI ROZRZĄD, MOJĄ I KOLEGÓW NĘKAJĄ KOROZJE NADKOLI, POZA TYM NIEZAWODNY
~aLechu
Minivan 1.8 16V 114KM 84kW
Mazda Premacy I
autko fajne i wygodne, na początku nie mogłem się przestawić z Volvo 850, ale trasa na urlopie zrobiła swoje, przyzwyczaiłem się i oswoiłem się już z nowym nabytkiem
~ABGAR
Mazda Premacy I
autko przy spokojnej jeździe jest za mało elastyczne, a przy dynamicznej za głośne -więc ma jedną wadę. Którą? Wybierzcie sami.Pozostałe same zalety.no i w 10 000 mieście mam Premacy tylko ja. Bardzo bogato wypasiona . Klima+szyberdach+abs+dsc(esp) itp. + pełna elektryka +alumy + halogeny itd. itd. brakuje tylko xenonów.
~Sebastian
Mazda Premacy I
Auto w wersji Sportive. Prezentuje się bardzo dobrze. Bogaty pakiet dodatkowy. Trzy osobowa rodzina nie może narzekać na brak miejsca. Tak jest w moim przypadku. Spalanie gazu średnio 10 l/100 km też nie dobije nikogo finansowo.
~elgato
Minivan 1.8 16V 100KM 74kW
Mazda Premacy I
Długo wybieraliśmy samochód poprzez Astra H,Focus II,Scenic,Zafira I odpadła na początku powróciliśmy do Premacy. Ładny wygląd, nowoczesny na zewnątrz i w środku, dobre materiały wewnątrz, bardzo pakowny i wygodny.Co do części, że drogie to już przeszłość średnio jak do każdego samochodu i dostępne bez problemów. Co do awaryjności i spalania to wypowiem się za jakiś czas.
~namalucha
Mazda Premacy I
Super rodzinny minivan. Bardzo użytkowy/uniwersalny zarówno do przewożenia sporych gabarytów jak i rodziny w dalekie podróże. Wewnątrz można zrobić dosłownie wszystko z siedzeniami. Na plus składane stoliki w tylnim rzędzie(kto ma dzieciaki ten doceni). Dynamiczny silnik(jak na vana)w wersji 131KM. Małe spalanie. No i ten wygląd: świetny w wersji sportive. Jedynie do czego mogę się przyczepić to skrzynia biegów: jak dla mnie mało...
Mazda Premacy