Oceny Mazda Premacy I

Najnowsze oceny Mazda Premacy I

~ABGAR
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Mazda Premacy I
autko przy spokojnej jeździe jest za mało elastyczne, a przy dynamicznej za głośne -więc ma jedną wadę. Którą? Wybierzcie sami.Pozostałe same zalety.no i w 10 000 mieście mam Premacy tylko ja. Bardzo bogato wypasiona . Klima+szyberdach+abs+dsc(esp) itp. + pełna elektryka +alumy + halogeny itd. itd. brakuje tylko xenonów.
~Marcin
Mazda Premacy I
Bardzo dobry samochód i niezawodny. Niestety na "-" jest rdza pojawiająca się w zabójczym tempie.
~12345
Mazda Premacy I
Samochód bardzo dobry gdyby nie rdza. Bardzo słabo zabezpieczony antykorozyjnie tylko z tego powodu nie kupiłbym ponownie.
~gucio
Mazda Premacy I
Jest to wspaniały samochód który jest nie doceniany na naszym rynku. Jeżdżę już nim trzy lata im dłużej tym bardziej go lubię. Świetnie się prowadzi trzyma drogi jak przyklejony można trochę poszaleć. Pali normalnie i jest niezawodny i tani w utrzymaniu, wystarczy trochę dbać o niego a będzie się nam odwdzięczał. Posiadam również VW Caddy 1,9 TDI 105 KM w tym samym roczniku jeździ się VW lepiej lecz koszty utrzymania 1000% wyższe również VW...
~juri
Mazda Premacy I
rozpatrywałem wiele aut (Zafira, Turan, Espace, Corolla Verso), ale ostatecznie padło na Madzię, auto nie banalne, ciekawe, ładnie wygląda z zewnątrz, w środku dobrze wykończone, plastikowe ale solidne
~nnowy85
Minivan 1.8 16V 114KM 84kW
Mazda Premacy I
Bardzo wygodne w podróżowaniu. Przyzwoita przestrzeń bagażowa.
~elgato
Mazda Premacy I
Długo wybieraliśmy samochód poprzez Astra H,Focus II,Scenic,Zafira I odpadła na początku powróciliśmy do Premacy. Ładny wygląd, nowoczesny na zewnątrz i w środku, dobre materiały wewnątrz, bardzo pakowny i wygodny.Co do części, że drogie to już przeszłość średnio jak do każdego samochodu i dostępne bez problemów. Co do awaryjności i spalania to wypowiem się za jakiś czas.
~Velmer
Minivan 2.0 16V 130KM 96kW
Mazda Premacy I
Auto posiadam od prawie 2 lat i jest bez awaryjne.Komfortowe,pakowne oraz naprawdę rodzinne.Stoliki,oddzielne fotele w tylnym rzędzie.
~PG
Mazda Premacy I
auto posiadam rok, zrobiłem nim 20 000, jestem z niego bardzo zadowolony, niezawodny, wygodny i oszczędny. niesamowita pojemność auta, bez ścisku można zapakować się na wakację, przewozić rzeczy, do których normalnie potrzebna była doczepka. Rozmieszczenie przycisków i cały projekt auta jest przemyślany i bardzo wygodny. Mimu kilku wad oceniam to auto bardzo pozytywnie :) należy przecież pamiętać że to nie jest nowe auto :)
~Tomek
Mazda Premacy I
Z uwagi na wszechobecną korozję nikomu nie polecam.