Ocena kierowcy - Mazda Premacy I

igorb@satland.com.pl, 17 lat temu
Rok produkcji 2000
Mazda Premacy I 1.8 135KM 99kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
To świetny samochód , dla rodziny dla kobiet, dla normalnych kierowców. Jest super wypasażony , klima , elektryczne zyby , el. lusterka, welurowe tapicerki siedzeń, ABS , ESP, piekne jasne wnętrze. Naprawdę godne polecenia.
Silnik jest niezawodny to już dużo , na postoju jest cisza, w czasie jazdy lekko mruczy , przy wysokich obrotach jest hałas, ale wybaczam to gdyżto wina duzek kubatury a ni silnika. Disel jest tak głośny w tym samochodzie że jest to jużnie do wytrzymania.
Wszystko na swoim miejscu, precyzyjnie i cicho . Trochę za długie przełożenia jan dla sportowca , ale narmalni ludzie będązadowoleni.
Ukłąd kierowniczy jest bardz bardzo prcyzyjny , samochód jedzie tam dokąd chcemy. ABS + ESP( TSC) dają niesamowite możliwości. Hamulce super ,wszystko aż dęba staje.
Dla mnie bomba, dla żony mojej bomba.
Wszystko na swoim miejscu, sterowanie radiem przy kierownicy doskonałe .
W zimę średnio się rozgrzewa , przy -20C jest już za słabo. W lato klima robi to co do niej należy do 33C , wyżej już nie wiem. Klima działa cicho, a przy włączaniu nie szarpie samochodem, ani nie słychać wętylatorów - brawo mazda
Full miejsca dla wszystkich i bagarzu.
Słychać silnik przy wysokich obrotach , słychać ulicę, ale na codzień jeżdzę samochodem za 150tyś zł więc mogę mieć lekkie skrzywienie odnośnie tamatu hałasu w samochodzie.
Pali wcale nie mało , ale daje jedną zasadniczą zaletę - żona nighdy nie dzwoni, że popsół się jej samochód.
kupiłem go za 30 tyś zł , miał 5 lat. To śmiesznei mała kwota jak za to co prezentuje ten samochód. Samochód jest jak nowy nic w nim się nie niszczy fotele ku mojemu zdziwieniu wyglądająjak nowe - co za jakość, szok!
6 lat i wszystko ok, ale był regularnie serwisowany
nic nic nic