Ocena kierowcy - Mazda Premacy I

JAARRY, 11 lat temu
Silnik 1.8 16V 100KM 74kW
Rok produkcji 2002
Mazda Premacy I 1.8 16V 100KM 74kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Inne : Ilość miejsca i NIEZAWODNOŚĆ. Nawet nie słyszałem, żeby ktoś miał tak niezawodny pojazd.
Polecam Wszystkim. Naprawdę świetny samochód. Chciałbym aby pozostali producenci trzymali taki poziom.
Naprawdę Super. Prawdziwy Japończyk. Nigdy mnie nie zawiódł. Przez 4 lata ani razu nie odmówił posługi... :-)
Elastyczna, dobrze dobrane przełożenia jak na samochód \"rodzinny\"
Nie można narzekać, całkiem wysoko zawieszony, co ułatwia jazdę w \"terenie\", znaczy poza asfaltem.
Bardzo dobra. Siedzi się troszkę wyżej niż w kompakcie, dlatego trochę lepiej widać drogę. Zwarta bryła samochodu ułatwia wyczucie odległości między zderzakami.
Jak to w japońcu, wygodnie i wszystko pod ręką. Dobry dostęp do żarówek, choć nawet i żarówki tyko raz mi się spaliły.
Miałem wersję z \"CLIMA TRONIC\" więc nie mogę narzekać. Robiło się bardzo szybko ciepło zimą a w lecie trzeba było chwilkę, jakieś 20 minut, poczekać aż się schłodzi. Samochód był czarny.
Ponad przeciętną. Wiozłem kiedyś kuchnię gazową w bagażniku, bez składania siedzeń w pozycji na stojąco. Innym razem przewoziłem meble z Ikei, największa była wersalka(teraz to się sofa nazywa) Paczka miała 2,4m i weszła do środka i nawet żona się zmieściła...
Trochę przy prędkościach ponad 120 km/h robiło się głośno, ale przecież MiniVan to pojad do dostojnego przemieszczania się w sposób bezpieczny z całą rodziną...
W dzisiejszych czasach, czyści zamienne -eksploatacyjne-do prawie wszystkich samochodów kosztują porównywalnie. Więc MAZDA deklasuje wszystkich bo nie dołożyłem do tego samochodu przez 4 lata ani grosza. Wymieniałem filtry i oleje (Castrol 10W/40 co 15 tyś.), raz wymieniłem klocki i tarcze hamulcowe (przejechałem 60tyś.) i tyle. Zużycie paliwa jak na taką bryłę to chyba w normie.
Bardzo dobrze wykonany, nic nie skrzypiało, stukało itp. Nawet Jako 10 latek bardzo dobrze wyglądał i się podobał. Kupiłem ten samochód jako 6-cio latek za 25, sprzedałem jako 10-latek za 13. Więc wychodzi 3 tyś na rok. 0zł na awarie. Więc chyba bardzo dobry wynik
S U P E R
Jeszcze lepiej