Ocena kierowcy - Mazda RX-8

Mazi, 11 lat temu
Silnik 1.3 Wankel 231KM 170kW
Rok produkcji 2006
Mazda RX-8 1.3 Wankel 231KM 170kW 2003-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Słabo sie wkreca ale jak każdy japończyk frajda zaczyna sie od 4-5tyś/obrotów.
Małe,potężne i tanie doskonale auto dal każdego kto lubi adrenaline i poszalec. Auto nadaje się i dla kobiety i dla faceta w każdym wieku.
Bardzo sportowa:)
Brak problemów. Ja dbam o Madzie co jakiś czas jade na kontrole układu jezdnego to kosztuje 30zl
Bardzo dobrze wszystko pod ręką i czytelne.
Super
Dla kierowce super ale bardzo wysoki pasażer na tylnym fotelu moze miec problem.
Witam. Moja Madzia spala od 8L do 23L to wynika z tego kto jaką ma nogę ale kto kupuje sportowe auto i liczy na spalanie 5L w mieście. Ja jestem mega zadowolony i nie mam z Madzia żadnych problemów a ma nalatane ponad 100tyś. każda Mazda łyka olej dbajcie o to i nie lejcie byle czeg!!!!!!!!!!!!!! to bedziecie zadowoleni na maxa.Jeszcze świece tylko najwyższa półka!!!!!
W porównianiu do Audi TT czy Mietka Cupe i cen to niech sie kryja ale to jest moje skromne zdanie.
Szyber dach sie zaciol ale to drobiazg.
Jesli nie dbasz to nie masz tak jest z autem jak i z kobietą czy domem o wszystko trzeba dbac to bedzie na lata. Ja dbam o wszystko a jesli chodzi o Madzie to wymiana płynów eksploatacyjnych raz w roku,olej co 6/7tyś km świece zapłonowe raz w roku tylko najlepsze na rynku,nie są tanie!!!!!! Brak problemów ponieważ dbam!!!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 Wankel 231KM 170kW [l/100km]

13,3