Lista ocen Mazda Xedos 9 (124)

~marek.przy@op.pl
9 2.5 164KM 121kW
szczyt marzeń - super autko - komfort -mimo paru latek starzu ideał. luksus w 100 % poprostu kto nim nie jeździł nie ma pojęcia o czym mówię. niewielu mechaników wie jak do niej podejść w przypadku usunięcia drobnego wycieku. np. wymiana simeringu lub napinaczy z paskiem rozrządu. a już kompletna niewiedza jeżeli chodzi o instalację elektryczną objeździłem kilkunastu - niestety nikt nie potafił dokonać sprawdzenia .. (Silnik)
~JoeBo
9 2.0 V6 160KM 118kW
Strasznie nisko bierze sprzęgło a 3 ma tendencje do twarego wbijania (Skrzynia biegów)
~Pooh
9 2.0 V6 160KM 118kW
Mam to autko od pnad roku na alu 18 i 215 :) jestem strasznie zadowolony!!! no i jeszcze mam sportowe zawieszenie wiec wlasciciele wiedza o czym mowie do ziemi mi bardzo blisko ale jezda tym samochotem to czysta przyjemnosc!!! pali mi jak poprzednie auto czyli civic wiec na ta moc jest to bardzo przyjemne zaskoczenie!!! Polecam wszystkim fanom jazdy zarowno agresywnej jak i wysublimowanej:) bo ten wozik ma to wszystko!!!
~sebastian z berlina
9 2.0 V6 160KM 118kW
to jedno z tych niewielu naprawde udanych aut, polecam
~markos29
9 1.6 16V 107KM 79kW
Bardzo szybko sie nagrzewa , choc przydalaby sie klimatyzacja (Wentylacja i ogrzewanie)
~motodok sylwek
9 2.0 V6 160KM 118kW
silnik jedzie bez zastanowienia mroczy v6 idealny dla jazdy sportowej (Silnik)
~gregor gregory9999@tlen.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
Bardzo fajny miły w użytkowaniu samochodzik. Dla ludzi którzy lubią łączyć komfort ze sportową jazdą. POLECAM !!!!!!!!!!!
~mariusz
9 2.0 V6 140KM 103kW
świetne autko ma wszystko jest ich mało auto sie wyróżnia i nie każdy może je mieć
~lapa@srg.vectranet.pl
9 2.0 V6 160KM 118kW
do v6 warto lac nawet po 15l benzyny ale ona za to cos da,trzeba stosowac drogie oleje i delikatnie traktowac na zimnym silniku
~Jendruś
9 2.0 V6 140KM 103kW