Lista ocen Mazda Xedos 9 (124)

~Zając
9 1.6 16V 107KM 79kW
Wygoda, sportowy charakter, dynamika, niezawodność, ekskluzywny wóz.
~xedos6@wp.pl
9 2.0 V6 140KM 103kW
Piękny samochód, ciekawy silnik. Niestety auto w Polsce dość ciężko dostępne gdyż nigdy go u nas nie było w oficjalnej sprzedaży. Ja swojego egzemplarza pół roku szukałem - bo zależało mi na jak najlepszym stanie technicznym - sporo z tego co jest jest niestety bitych i to dość mocno. Ale warto poszukać - podoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom. Z częściami za to nie ma problemu z tego co mi mój zakład mówił.
~sebastian
9 2.5 164KM 121kW
Nawalił aparat zapłonowy,przez co zepsuł sie jeszcze przepływomierz i komputer pokładowy-czesci+koszty naprawy wynoisły-ponad 1800zł.ukreciło sie koło pasowe na gumie,przez co urwane zostały dwa paski-czesci+koszty naprawy wyniosły-700zł,wszystko to w czasie pół roku od kupna auta,w trasie trzy razy odmowiła posłuszeństwa,od tamtej pory cisza.Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze swojej mazdy(xedos9 2.5 v6 w manualu z...
~Magus
9 2.0 V6 160KM 118kW
Kocham to auto! Mimo upływających lat nie straciło nic na atrakcyjności. Każdy kto ma to auto lub miał okazję chwile nim pojeździć doskonale wie o czym mówie. Wciąż sie wyróżnia sposród całej masy otaczających nas aut :o)
4,1
~radek
9 2.0 V6 140KM 103kW
Właściwie tym autem jeździ żona ale decyzję podejmowaliśmy razem. Lubimy auta nietypowe. Gdzie ja znajdę drugi taki silnik 2l V6. Chyba tylko w BMW. Ale do rzeczy. Silnik super. Posiada wszsystkie zalety auta z 6 cylindrami. Równa praca. Nie wyje na wysokich obrotach. Bajka (Silnik)
3,8
~patrick
9 2.5 164KM 121kW
zlodzieje lubia krasc: reflektory (4000zl nowe) wklady lusterek (2x250zl - urzywane) kierunkowskazy przednie (2x300zl - urzywane)
~korko
9 2.0 V6 160KM 118kW
ponadczasowy wygląd niesamowita przyjemnisć jazdy dobre wyposażenie jak na swój wiek wysoka jakość i dopracowany każdy szczegół nie jest to samochód miejski
~A.G
9 2.5 164KM 121kW
Silnik jest doskonaly(+inst.gazowa sekwencja): -bardzo dynamiczny(1-60km/h;2-110km/h;3-170km/h;4-200km/h;5-...zalezy od wiatru) jest to oczywiscie górna granica możliwości, rownież doskonale jeździ się na 4-tym biegu od 50km/h. -niesamowicie wyciszony, jest to naprawde nieporownywalne z Mondeo mk3 czy Omega, czy avensis mk2. Znajomy który jest wlaścicielem Avensisa 1.8 16V VVti - 136km, po przejazdzce mazdą, dostał ataku słowotoku i niesty... (Silnik)
~marco
9 2.0 V6 160KM 118kW
jak dla mnie auto bez wiekszych zarzutow, poza wymienionymi usterkami autko prowadzi sie rewelacyjnie, co do czesci sa w cenach przystepnych jezeli mowimy o zamiennikach, orginaly dosyc drogie,
~rysiekr7@gmail.pl
9 2.5 164KM 121kW
Śilniczka wogóle nie słychać faktem jest że zaczyna przyspieszać dopiero po przekroczeniu 3200 rpm ale to w ciąga w tym autku mocy mu nie brak (Silnik)
Mazda Xedos 9