Lista ocen Mercedes 190 1.8 i 109KM 80kW 1990-1993 (49) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 61 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pancho
W201 1.8 i 109KM 80kW
Jak wspomniałem wcześniej, największą wadą od strony kierowcy to duża kierownica. Bardzo ogranicza wsiadanie i wysiadanie zwłaszcza przy kubełkowych fotelach. Podróżowanie w cztery osoby nie sprawia kłopotu i nie męczy żadnego z pasażerów, jednak najwygodniej podróżuje się w dwie osoby. Wielkość wnętrza jest obliczona na styk, aby zapewnić komfort podczas podróży.
~arti632@wp.pl
W201 1.8 i 109KM 80kW
tył ciasno z przodu wystarczy,ładnie wykończone wnętrze ale uproszczenia widoczne lusterko tylko prawe elektryczne,oświetlenie wnętrza tylko po otwarciu drzwi przednich(oszczędzili na wyłącznikach) dobrze że 5 bieg był siedzienia na dłuższej trasie bardzo nie wygodne (kubełki)kierownica z poduszką ,skórzana ale wielka jak w ciężarówce
~TOMCAT
W201 1.8 i 109KM 80kW
jestem dość wysoki,więc pasażer chcący wsiąść za mną ma problem,gdyż fotel mam odsunięty na max, ale jeśli chodzi o mnie-jadąc relaksuję się,obniżony fotel rąsia na kole,słuchając muzy spoglądasz od czasu do czasu na gwiazdę na masce i czujesz się,,,,sami wiecie
~Pablito_88
W201 1.8 i 109KM 80kW
Auto chociaż oficjalnie dla 5 osób, na dłuższe trasy raczej tylko na 4. Z tyłu miejsca nie ma dużo ale wystarczy do komfortowej jazdy. Z przodu miejsca jest naprawdę dużo. Otwarty szyberdach i duże okna dodatkowo optycznie powiększają miejsce.
~Kamil
W201 1.8 i 109KM 80kW
Przestrzeń dla kierowcy i pasażera z przodu wystarczająca. Gorzej jak kierowca ma ponad 180 cm wzrostu, wtedy z tyłu robi się ciasno. Samochód jest stosunkowo niski i wsiadanie do niego może być dla niektórych niewygodne.
~seattle
W201 1.8 i 109KM 80kW
Mam 180 cm wzrostu. Trasa do niemiec ( ok 1000 km ) z 2 przystankami.... jechalem sam. Dla kierowcy jest ok, ale z tylu nie jest rewelacja. Mimo tego nie ma specjalnych powodow do narzekania. Dzieci beda mialy miejsce...
~mario72
W201 1.8 i 109KM 80kW
Mnie nic nie krępuje,nogi mam wyprostowane(tak mi odpowiada)Mam tylko 170 cm.Za mną jest fotelik dziecięcy.Więc nikomu nie robię krzywdy...Ale 4 dorosłych po 180 cm wzrostu dostałoby skurczy w kończynach;-)
~mb_w201@vp.pl
W201 1.8 i 109KM 80kW
No tutaj to Mercedes się niestety nie popisał. Jak na zewnętrzne wymiary to powinien mieć sporo miejsca. Niestety jest ciaśniej niż w moim poprzednim golfie II, ale dużo ciszej i bardziej miękko.
~magical2
W201 1.8 i 109KM 80kW
jestem wysoki także fotel odsówam na maksa i mam dużo miejsca, co niestety powoduje,że za mną praktycznie go nie ma,po za tym ok.możliwość ustwienia fotela kierowcy we wszystkich możliwych płaszczyznach
~mordor
W201 1.8 i 109KM 80kW
duzy nie jestem, 187cm, 80kg, akuracik, 12 godzin za kierownicą z 2-3 przerwami tez nie berdzo mnie zmeczyło, jak wczesniej jezdzilem escortem to po 2 godzinach mialem dosc :)