Oceny Mercedes CL W215

1 ocena

Najnowsze oceny Mercedes CL W215

~Tomek
Coupe 5.0 306KM 225kW
autko kupiłem sprowadzone z Japonii. z przebiegiem 70tyś za 45tyś zł .Powoli go robię tak pod siebie ,auto zastane,więc większość gumowych elementów stwardniała(poduszki pod silnikiem, skrzynią ,całe zawieszenie ,uszczelki itd) . zimą przymroziło mi zaworek od zawieszenia ABC ,wszystkie sprawy związane z eksploatacją (filtry płyny itp) zmiana świateł na eu .jeżeli ktoś da za autko tyle co ja musi się liczyć z wydatkami na samym początku ja...
4,1
~PrzemoMN
Coupe 6.0 367KM 270kW
Problemy techniczne zaważyły na tak niskiej ocenie. Gdy auto działa, to jest to super samochód. Zaskakująco dobrze wyciszony i nawet komfortowe zawieszenie (jeździłem S-ką W140). Jednakże, gdy się trafi na egzemplarz, którego poprzedni właściciel niewiele serwisował, to się robi z niego potworna skarbonka. Największy problem z tym autem, to znaleźć dobry serwis, który na prawdę zna się na V12-tkach. A z tym jest trudno. Moje auto było...
~ROBSON
Coupe AMG 5.5 AMG 500KM 368kW
Auto do spełniania marzeń i tyle. Bo zrobiłem to o czym marzyłem przejechałem sie 320km/h. Raz nawet sfilmowałem to telefonem, ale wtedy przy 300 musiałem odpuścic bo widziałem przed sobą auta na swoim pasie. jak ktos chce zerknąc to prosze: www.legnica.com.pl/video/cl/cl55amgv.3gp
~Maciej A. Karkosik
Coupe AMG 5.5 AMG 500KM 368kW
Wyzsza jazda auto w granicach miliona zlotych, eksploatacja podobna do ceny auta. Jesli bylyby normale drogi kupilbym Ferrari modene lub 430 jest tansze w zakpie i podobne w eksp. Auto musialem kupic zracji zalozenia rodziny (chcialem miec sportowe auto a zarazem rodzinne) i musialem sprzedac poprzednie 911 T
~Stefan
Coupe AMG 5.5 AMG 360KM 265kW
Luksusowe auto o sportowym zestrojeniu. Dokładnie trafiło w mój gust.
~pepe
Coupe 6.0 367KM 270kW
Bardzo luksusowe auto za niskie pieniądze. Wygodne dla kierowcy i pasażera, tylna kanapa raczej dla małych dzieci. Genialny silnik.
~Rav
Coupe AMG 5.5 AMG 360KM 265kW
Mam 30 lat i znajomi mówią mi że kupując Mercedesa robie się stary oczywiście przed tym jak go zobaczyli
~mesio
Coupe AMG 5.5 AMG 360KM 265kW
Mentalnosc ludzi jest taka ze zawsze beda chcieli miec wiecej i wiecej ja jestem zawowolony z tego modelu i zostawie go sobie na dluzej.
~orbit16@wp.pl
Coupe 5.0 306KM 225kW
no cóż, napewno S-classe 3,2CDI jest bardziej ekonomiczna, ale CL jest poprostu piękny. wnętrzne to po prostu dzieło sztuki. S-classe to przy nim nic ciekawego.
~Adam
Coupe 5.0 306KM 225kW
Jedynie przeciek na uszczelnieniu tulei wtyczki, co łatwo idzie naprawić. (Skrzynia biegów)