Lista ocen Mercedes GLA I (19)

~GLA
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Świetny miejski samochód. Nie jest to typowy SUV ale crossover do codziennego przemieszczania się. Jak trzeba to i w dalszą trasę chętnie pojedzie. Doskonale wygląda w lakierze matowym i pakiecie AMG :) i wciąż budzi pozytywne skojarzenia. CIągle ludzie pytają czy jest oklejony na matowo czy fabryczny lakier. Żona go uwielbia i nie chce zamienić. A to jest najważniejsze (mam święty spokój).
2,9
~Robert
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Pozytywnie zaskakuje spalanie tego małego silnika 7,5-8,5l na 100 km ale niestety dźwięk tego motoru przy wyższych obrotach to jakaś masakra. (Silnik)
~Tomek
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Nie ma się do czego przyczepić bo nowy przejechane dopiero 5 tyś. wiec jak będzie miał 250 tyś. to można coś powiedzieć. Ładnie i cicho pracuje jak jeździsz spokojnie. Taki dziadkowóz ale jak przyciśniesz to dźwięk motorówki i ciągnie więc jak dla mnie ok. Bardzo elastyczny (Silnik)
~Piotr B.
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Wersja wyposażenia Urban + sporo opcji. Siedzi się wyżej i jest wyżej zawieszony niż moje poprzednie samochody. Luksusowy, dobrze jeździ po prostej i na zakrętach mimo wysokiego zawieszenia.
~Krzysiek
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Duzy wybór innych aut w cenie MB GLA. Nie polecam.
~macbaton
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Samochód w rodzinie od ponad 2-ch lat, głównie przez żonę, która jet nim zachwycona (ja również). Bogate wyposażenie, bardzo fajna funkcja pamięci foteli, która działa również z ustawieniem lusterek :) ,panorama dach, ale chyba elektrycznie zamykana klapa jest najlepsza. Silnik, no cóż, dużo pali, moje minimum to 8 l, jest w automacie, więc nie ma mowy o przeciąganiu na 3-ce. w mieście 10 to norma :( ,dźwięk silnika jest w porządku, basowy,...
4,1
~Tomasz
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Auto budzi mieszane uczucia,radzę trochę pojeździć przed zakupem.Bardzo słabo wypadają hamulce oraz duży promień skrętu.
~Deweloper
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Prestiżowy SUV dla chcących się wyróżniać ludzi sukcesu, z zasobnym portfelem.
~Lukasz
Off-roader 1.6 200 156KM 115kW
Stosunek cena/jakość jest bezkonkurencyjny, bardzo wygodny i komfortowy samochód, idealny do miasta.
3,7
~Porzy
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Dobrze wybiera nierówności, dobrze trzyma w zakrętach. (Układ jezdny)