Lista ocen Mercedes GLA I Off-Roader Facelifting (11) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Jeden z gorszych automatów z jakim miałem do czynienia. Żyje swoim życiem, strasznie ospała, na zimnym silniku potrafi szarpać, mimo aktualizacji softów itd. Kiepsko redukuje w zasadzie trzeba manetkami operować podczas wyprzedzania bo inaczej jest słabo.
~Krzysiek
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
To najsłabszy element pojazdu. Skrzynia biegow automatyczna 7 biegowa. Pojazd w miescie w korkach niedopuszczalnie zle przelacza pomiędzy 1-2-3 w szczególności w dol. Wystepuja szarpania podczas zmiany biegow a takze w czasie jazdy na tym samym biegu.
~husky
Off-Roader Facelifting 2.0 250 211KM 155kW
Niestety skrzynia 7d-GTC wypada na tle zespołu napędowego trochę gorzej, czasem się zastanawia, potrafi lekko szarpnąć a czasem niepotrzebnie ciągnie obroty ponad 3000. Łopatki pod kierownicą dają jednak możliwość indywidualnej zmiany biegu.
~Tomek
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Nie wiem ale jak dla mnie efekt ślizgającego się sprzęgła trochę denerwuje szczególnie kiedy chcę ruszyć trochę dynamicznie spod świateł. Do spokojnej jazdy można się przyzwyczaić. Biegi zmieniane są już przy około 1500 obr/min
~MORGO
Off-Roader Facelifting 2.1 220d 177KM 130kW
Czasm irytyje na skrzyżowaniu chciało by się szybciej ruszyć ale skrzynia się akurat zastanawia jaki bieg wybrac
~Deweloper
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Sprawne działanie, wyraźne rozróżnienie pomiędzy poszczególnymi trybami Eco, Sport oraz Comfort.
~macbaton
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
na zimnym szarpie, płynnie zmienia biegi w górę, w dół poszarpuje
~Jacek
Off-Roader Facelifting 1.6 180 122KM 90kW
Za późno przełącza biegi, przez co jest głośno przy dynamicznej jeździe.
~Krzycho 007
Off-Roader Facelifting 2.0 220 184KM 135kW
zmiana biegów w automacie bez szarpnięć
~Porzy
Off-Roader Facelifting 1.6 200 156KM 115kW
Redukcja przy "kick down" zajmuje 3sec.
Mercedes GLA I Off-Roader Facelifting