Lista ocen Mercedes GLK (32) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Elc
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Hm... ciężko mi określić, jest wygodnie, ale tylko ok, żadnych superlatyw. Z przodu miejsca wystarczająco, z tyło ciaśniej, 2 dzieci ma wygodnie, ale bagażnik jest zdecydowanie najsłabszym punktem, jest za mały. Niby ma 450l, ale w Volvo (które niby też miało ok. 450l) bagażnik był chyba bez przesady 2 razy większy. Brakuję mi też ławeczki z dzielonej tylnej klapy jaka była w XC90. Za to ma elektrycznie otwieranie klapy bagażnika i to jest...
~Rico
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
dziwna sprawa - miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej pozycji stóp, jest wrażenie, jakby cały układ pedałów był przesunięty za bardzo w lewo, być może kwestia przyzwyczajenia do Audi. Brakuje podstopnicy na lewą stopę (automat). Przestrzeń pasażerska z tyłu skromna - ale nie takie były moje potrzeby - liczyłem się z tym.
~Artman
Off-roader 2.1 220 CDI 4MATIC 170KM 125kW
Piszę dobrze ale kierowca + obok idealnie, dobrze jest z tyłu i nie gorzej niż w innych Suvach, nie wiele osób wie, że nawet dryblas spokojnie mieści się z tyłu, stopy bez problemu można wsunąć pod przednie fotele i jest luzik. Ale trzeba trochę się znać i pojeździć zamiast bezsensownie malkątencić
~Damian
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Powiem tak - dla mnie i mojej kobitki wystarczy a nawet czuje sie komfortowo ale jednak miejsca mniej niz w ostatnim MLu... Ale naprawde przewozilem meble i rower, telewizor 50 cali...fotel bujany ;) i wszystko wlazlo...no i jeszcze jak co to relingi dachowe!
~Jacek
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueTEC 170KM 125kW
Z przodu bardzo duża ilość miejsca. Z tyłu dramat. Miejsca tyle, co dla dzieci. Przyczyna tego jest mały rozstaw osi. Zaletą tego rozwiązania jest dzielność w terenie. Wadą, niestety brak miejsca w tylnym rzędzie siedzeń.
~ŁySy
Off-roader 3.0 350 CDI 4MATIC 224KM 165kW
Z przodu ok ale rewelacji nie ma co do tylu - jak dla mnie pozodtawia wiele do zyczenia. Jak ktos lubi jezdzic z daleko odsunietym fotelem z przodu to z tylu jaest bardzo malo miejsca a auto nie jest takie male.
~PRZEMO
Off-roader 2.1 250 CDI 4MATIC BlueEFFICIENCY 204KM 150kW
LIPA mało miejsca ale coż coś za coś jest napęd na 4x4 i 500Nm więc traktuję to jako rekompensatę Fotele z przodu coż wygoda niestety na dłuższe trasy duży minus w E klasie to była wygoda
~Zbyszek
Off-roader Facelifting 250 BlueTEC 204KM 150kW
Platforma klasy C więc szału dla pasażerów, tylnej kanapy, nie ma jeżeli chodzi o przestrzeń na nogi. Mówię o dorosłych o wzroście >180cm. Dla każdego innego wystarczająco miejsca.
~Badell
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
mam 190 cm wzrostu, przy podwyższonym fotelu prawe kolano natrafia na słaby punkt - plastik na krawędzi zbyt twardy, w E klasie miałem doskonale wyprofilowane to miejsce

Usterki Mercedes GLK

Mercedes GLK – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PKK
Off-roader Facelifting 220 CDI BlueEFFICIENCY 170KM 125kW
Przestrzeni pod dostatkiem na każdym miejscu. Bagażnik w codziennej eksploatacji wystarczający. Na wyjazdy wakacyjne z kompletem pasażerów wskazany bagażnik dachowy.