Lista ocen Mercedes Klasa A W168 (120) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 145 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iron64
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Zapłaciłem za niego jak za czapkę śliwek, dawał frajdę z jazdy, zawsze dojechał na miejsce i sprzedałem znów za czapkę śliwek. Czego chcieć więcej? Rewelacja!
~Rysiek
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Samochodem zrobiłem prawie 100.000 km. Czasem zabolała jakaś naprawa, ale jak ogólnie samochód w porządku. Być może trafiłem na dobry egzemplarz.
~Many111
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Modele używane jak na mercedesa nie są wcale takie drogie jak mogłoby się wydawać. Przy tych cenach trzeszczące plastiki są do zniesienia.
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Auto bylo kupione w duzej promocji od dealera. Kosztowalo tyle co dobrze wyposazona Toyota Corolla przy porownywalnym lub nawet lepszym wyposazeniu.
~Tomek
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Póki co tankuje i jadę, oczywiście wszelakie materiały eksploatacyjne wymieniamy na bierząco, ogólna zasada tycząca się wszystkich samochodów
~rastatt
Mikrovan 1.7 CDI L 95KM 70kW
Tutaj temat może. Przestrzegam nie patrzeć na cenę tylko na stan techniczny. Lepiej zapłacić drozej z dobry samochód. Wart swoich pieniedzy
~Bartosz
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Samochód dość drogi w zakupie. Za tą cenę moglibyśmy spodziewać się czegoś więcej. Jednak przy odsprzedaży za auto dostaniemy więcej niż za konkurencje.
~Paweł P.
Mikrovan 1.7 CDI 90KM 66kW
Za 20tys zl mozna miec 8letniego slynnego niezawodnego mercedesa. Silnik nie do zajechania, zero wycieków, tani w eksploatacji... Polecam.
~Piotr O.
Mikrovan 1.7 CDI 95KM 70kW
Kupilem w wersji promocyjnej (koniec produkcji) wiec duzo gratisow dostalem co czyni zakup relatywnie atrakcyjny, ale i tak samochod jest drogi.
~Zrubek12
Mikrovan 1.6 102KM 75kW
Za tą cenę dostajemy dobrze wyposażony i zwinny samochodzik, którym wszędzie dojedziemy i wszędzie się zmiescimy