Lista ocen Mercedes Klasa A W176 (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 5d Facelifting AMG 45 AMG 381KM 280kW
Kierowca (do 190 cm) siedzi bardzo wygodnie - ale tylko jeśli ma standardowe fotele, a nie kubełkowe AMG :). Są twarde jak kamień, a wysiadanie to tragedia. Dlatego szukałem wersji z "normalnymi" fotelami i tylko z alcantarą. Podróż 800 km "na raz" nie sprawia żadnych problemów. Pasażer z przodu - nikt nie narzekał. Z tyłu - dwie osoby do 180 cm bez problemu. Powyżej już trzeba robić losowanie... :) Dość krótkie siedziska więc na...
~filipooo
Hatchback 5d Facelifting 180 d 109KM 80kW
jak to w aucie tej wielkosci 5 dużych osób raczej kiepsko ale jak nie odsunę na maksa fotela kierowcy to z tyłu dla dwóch pasażerów bardzo dużo miejsca na nogi tylko troszkę się trzeba zgiąć przy wsiadaniu. Autko dosyć niskie ale tak bardzo można odsunąć fotel kierowcy że spokojnie można praktycznie na prostych nogach jechać (mam 185cm) a jeszcze dalej mogę cofnąć
~mati.b
Hatchback 5d 1.6 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
Z prozdu miejsca aż nad to. Mam 179 cm wzrostu i mam pełny komfort. Z tyłu dla dorosłych mało miejsca, dla dziecka super, bagażnik mały, nie widać tych 350 l. W toyocie miałem 289l i wózek dla dziecka lepiej się mieścił. Tutaj jest szerzej na boki, krócej na wzdłuż i niżej na wysokość.
~Humanum
Hatchback 5d AMG 2.0 45 AMG 360KM 265kW
W przedziale wzrostu - 160-185 cm wszystko na swoim miejscu i w odpowiednim zasięgu. W szczególności tunel jest na swoim miejscu czyli ergonomiczny (co jest powtarzalną wadą wielu samochodów; również Mercedesów). Mogłaby być nieco mniejsza średnica koła kierownicy.
~jj
Hatchback 5d 2.0 250 211KM 155kW
Miejsca dla kierowcy i pasażera wystarczająco. Jednak pasażerom z tyłu już tak wygodnie to nie jest. Bagażnik... chyba nigdy za duży. Zabrakło mi centymetra, żeby zmieścił się wózek z gondolą Cybex. A tak to muszę jedno kółko zdejmować, zakładać, zdejmować, zakładać...
~Toma$z
Hatchback 5d Facelifting 250 Sport 218KM 160kW
Jako kierowca czuję się w nim komfortowo - miejsca jest wystarczająco. To samo mówi pasażer po prawej stronie. Tam z tyłu - jak posadzisz 3 osoby - to przestaną Cię lubić. No chyba, że zrekompensujesz im to pokazując możliwości tego samochodu :)
~yraja33
Hatchback 5d 1.6 200 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
Jak już pisałem przy ocenie B klasy mam 185cm wzrostu i ponad 112kg wagi,z przodu nie ma tragedii ale i tak W-245 daje nam więcej przestrzeni z tyłu na długie trasy tylko małe osoby tutaj b klasa bije na łeb A klase
~K_U
Hatchback 5d 2.0 250 BlueEFFICIENCY 211KM 155kW
Ilość miejsca dla podróżujących to jedno z największych zaskoczeń. W porównani choćby do Volvo V40, Focusa, A3 z tych samych roczników komfort podróży jest zdecydowanie na wysokim poziomie.
~Komar
Hatchback 5d Facelifting 180 122KM 90kW
Jak to ocenić? Dla kierowy i jednego pasażera - super. Dla więcej niż 2 osób w aucie dramat. Dłuższa trasa nie wchodzi w grę - męczarnia. Auto zdecydowanie dla max 2 osób z małym bagażem.
~Jj
Hatchback 5d 2.0 250 211KM 155kW
Ciasno i przytulnie, dla mnie na plus. Mam 190 cm wzrostu i mam jeszcze sporo nad głową, mimo fabrycznego okna dachowego. Bagażnik jest miniaturowy i brakuje przestrzeni przy dłuższych wyjazdach.