Lista ocen Mercedes Klasa A W176 (28) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 5d Facelifting AMG 45 AMG 381KM 280kW
Rewelacja. Przy dynamicznej jeździe na trybie Sport / Sport+ pięknie słychać dźwięk silnika i strzały z aktywnego wydechu. Przy spokojnej, nie jest męcząco. I tu bardzo duże zaskoczenie w trasie - jadąc 170 km/h (oczywiście w Niemczech :) ) jest zadziwiająco cicho. Nikt ze współpasażerów nigdy nawet nie był blisko przy ocenie aktualnej prędkości (zaniżając ją :) ). Dodatkowo tryb "żeglowania" znany z mercedesa pozwala wręcz bezszelestnie...
~jj
Hatchback 5d 2.0 250 211KM 155kW
Auto wyciszone znośnie, chociaż mam wrażenie że po 200.000 uszczelki wokół drzwi są już do wymiany, bo zaczynają głośniej szumieć. Silnik z kolei wyciszony jest rewelacyjnie, nie mam żadnych zastrzeżeń. To samo mogę powiedzieć o lusterkach, nie słychać ich wcale.
~Jj
Hatchback 5d 2.0 250 211KM 155kW
Szumy wokół nadwozia akceptowalne, a nawet zadowalające. Po przygodach z SUVami lekkie szumy przy 180..200 km/h jedynie cieszą. Irytuje jedynie szum klimatyzacji, a właściwie spuszczania sprężonego czynnika. Nie wiedziałem, że można to tak bardzo słyszeć.
~dziku
Hatchback 5d 1.6 180 BlueEFFICIENCY Edition 122KM 90kW
Rewelacja. Bez porównania do moich poprzednich aut. Cisza i spokój, niezależnie od prędkości. Na niskich biegach silnika praktycznie nie słychać. Dopiero powyżej 140 km/h robi się głośniej od wiatru w kabinie (silnik jest nadal prawie niesłyszalny).
~K_U
Hatchback 5d 2.0 250 BlueEFFICIENCY 211KM 155kW
Momentami auto jest wręcz za ciche wewnątrz. Wydech pięknie brzmi jak na 4 cylindrowy silnik o pojemności 2.0 przy mocy 211 KM i czasami kierowca miałby ochotę usłyszeć go ze swojego miejsca za kółkiem.
~filipooo
Hatchback 5d Facelifting 180 d 109KM 80kW
Byłoby bardzo dobrze ale w wersji stylistycznej amg minimalnie felgi 18 cali na niskim profilu 40 co niestety powoduje że jadąc nawet szybko najbardziej słyszymy koła.
~Marcin
Hatchback 5d 1.6 180 BlueEFFICIENCY 122KM 90kW
Tutaj subiektywnie, bo przesiadłem się z Toyoty Auris i Mercedes jest lepiej wyciszony, ale jak jeździłem Audi A6 to było tam troche ciszej. No ale A6 to inna klasa.
~yraja33
Hatchback 5d 1.6 200 BlueEFFICIENCY 156KM 115kW
7 biegów mamy raz dwa więc tylko szum opon/wiatru do 160km/h wzorowo potem już fizyka robi swoje ale mozna rozmawiać na normalnym poziomie
~Javek
Hatchback 5d Facelifting 250 Sport 218KM 160kW
Słychać opony oraz szum wiatru dobiegający z zewnątrz i to przy prędkościach które w tej klasie samochodu nie powinny występować.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa A W176
9,8