Oceny Mercedes Klasa B W245 200 136KM 100kW 2005-2011

Mercedes Klasa B W245 200 136KM 100kW 2005-2011 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa B W245 200 136KM 100kW 2005-2011

~Piotr
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Zakup tego auta dla mnie był eksperymentem. Udanym eksperymentem. Polubiłem to auto od pierwszych kilometrów. Żwawy silnik, niezbyt paliwożerny. Automat bezstopniowy: super wynalazek. Ponad to wykończenie wnętrza: po prostu elegancja w samochodzie w zasadzie miejskim. Znaczenie w mojej ocenie ma na pewno fakt że mój egzemplarz pochodził od pierwszego właściciela i był całe swoje samochodowe życie kochany:) Polecam
4,1
~igorwaw
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Solidne, niemieckie auto. Jakosc wykonania naprawde dobra. Osiagi zadowalajace. Ladna bryla, dobra skrzynia biegow i wentylacja to zapewne atuty tego auta. Dla kobiety idealne, dla singla idealne, dla pary idealne, dla rodziny z jednym dzieckiem tez sie nada. Zaskakujaco duzy bagaznik z podwojna podloga daje naprawde dobry efekt podczas dluzszych podrozy.
~MM
Sports Tourer 200 136KM 100kW
wyciagnięto wnioski z A klasy starego typu i nie popełniono już błędów w nowej A i B klasie jest to samochud mogacy konkurowac z wieloma autami innych marek jakosc wykonania jest naprawde dobra i to widać wsiadajac za kierownice.
3,5
~ds
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Duży samochód w kompaktowych wymiarach. Ma wszystko to czego brakuje TURANOWI i GOLFOWI+ (klasę, materiały we wnętrzu), ALTEI (doskonalszy bagażnik - większy z żaluzją, zamiast półki i przestrzeń dla pasażerów z tyłu). SCENIC i PICASSO nie są konkurencją dla tych samochodów. Denerwują problemy z przednim głośnym zawieszeniem, tępa skrzynia biegów, która odbiera całą przyjemnośc z jazdy, poniżej oczekiwań silnik 200 CDI, ale to chyba wina...
4,1
~Krzysztof
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Za wcześnie na ocenę. Autko doinwestowałem. Mam nadzieję trochę polatać.
~krzysiek_kuchciak
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Piekna sylwetka, pakowny, jak na chwile obecna bezawaryjny.

Mercedes Klasa B W245 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Oktawian
Sports Tourer 200 136KM 100kW
ogólnie uwielbiam to autko,ma kopyto, styl,pojemny bagażnik. na codzień jeżdżę różnymi suwami ale zawsze z chęcią wsiadam do B
~piotruś
Sports Tourer 200 136KM 100kW
jest to drugi mercedes w moim gospodarstwie domowym i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń wyposażenie na wysokim poziomie a przestrzeń bagażowa doskonała
~joannaside@op.pl
Sports Tourer 200 136KM 100kW
super miejski samochód,wszędzie można zaparkować,dużo miejsca w środku.jako kobieta dała bym bardziej przytulne wnętrze,ale jestem bardzo z niego zadowolona !
3,7
~Machro
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Ładne auto ze sportowym charakterem i można zapakować rodzinę.