Lista ocen Mercedes Klasa B W245 200 136KM 100kW 2005-2011 (6) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~igorwaw
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Oj no tu niestety musz zwrocic uwage na cos czego nie wiedzialem przed zakupem i czego nie zauwazylem na jezdzie probnej. Mam 182cm wzrostu i przy tym wzroscie lusterko wsteczne zaslania baaardzo duza czesc przendij szyby przez co widocznosc do przodu jest mocno ograniczona. Czytalem opinie o lusterkach wstecznych z przed liftingu i ja takie mam. Nie narzekam widocznosc jest ok. No pewnie moglaby byc lepsza ale nei jest zle.
~krzysiek_kuchciak
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Do przodu....DRAMAT. Przy moim wzroscie czyli 185 cm wzrostu przy max obnizonym fotelu kierowcy lusterko wsteczne wewnetrzne zmusza do ciaglego wychylania sie przy manewrowaniu, skrecaniu. Na poczatku jest to mega uciazliwe. Widocznosc na boki i do tylu jak najbardziej ok.
~MATHEO
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Siedzimy wysoko, a przeszklenie auta jest dość znaczne. Genaralnie widoczność jest bardzo dobra. Minus za zbyt małe lusterka i ich usytuowanie oraz grube słupki przednie.
~piotruś
Sports Tourer 200 136KM 100kW
na w tym samochodzie napradę dużo widać dookoła tam gdzie mogły by być problemy pomagają lusterka i parktronic
~Machro
Sports Tourer 200 136KM 100kW
Do tyłu beznadziejna, lusterka boczne umiejscowione tak, że nie sposób zobaczyć tylny błotnik i koło.
~Oktawian
Sports Tourer 200 136KM 100kW
jak dla mine trochę słaba ta widoczność, przeszkadzają mi przednie słupki