Lista ocen Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 (49) - Widoczność

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NiedzwiadJB
Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW
Powyżej 140km/h auto robi się głośne. Dla 4 osób pełny komfort jazdy zarówno z przodu jak i z tyłu, chociaż przestrzeń pasażerska nie robi imponującego wrażenia, to daje radę. Dorzucanie trzeciej osoby na tył stanowczo pogarsza komfort jadących tam pasażerów i raczej w długą trasę nikomu bym nie polecał takiej praktyki, chociaż i w Micrze trzy osoby z tyłu woziłem i byli zadowoleni, że na taksówkę nie muszą pieniędzy wydawać, także tutaj...
~Mat
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
To co pozostało z dawnego Mercedesa, to widok maski z gwiazdą - daje poczucie bezpieczeństwa i dobre wyczucie gabarytów. Widoczność do tyłu to mały dramat. Nie jestem też fanem pojedyńczej wycieraczki - elegancko to wygląda i podskakuje, jednak skuteczność jest kontrowersyjna.
~Obiektyw
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Nieco ograniczona widoczność do tyłu w wersji kombi (ze względów praktycznych oklejone ciemną folią szyby tylne - mniejsze nagrzewanie wnętrza od słońca) kompensowana jest układem ParkTronic z czujnikami z przodu i z tyłu.
~Yaroo$
Kombi T202 2.0 T 192KM 141kW
no i tu jest lekki problem poniewaz jezdzilem kombiakiem i cofanie czasem sprawialo mi troche klopotow zwlaszcza ze furka jest dosc droga i mozliwosc ewentualnego zarysowania przyprawiala mnie o dreszcze
~Michallsal
Kombi T202 2.0 T 192KM 141kW
Pozycja za kierownicą jest bardzo wygodna. Fotel kierowcy regulowany jest w taki sposób, że każdy znajdzie dla siebie dobrą pozycję, żeby mieć odpowiednią widoczność.
~AAA
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Nie mam zastrzeżeń. bez asystenta parkowania nie zdarzyło mi sie mieć przykrych niespodzianek przy parkowaniu. z przodu jest celownik, z tyłu wiadomo kombi widać gdzie sie auto kończy.
~Mati
Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW
Do przodu ok. Lusterka, nie wiedzieć czemu, są niebieskie i zawsze się wydaje, że ktoś pędzi na ksenonach. Do tyłu nie widac prawie nic, ale żadko podrużuję tyłem, więc nie ma sprawy.
~karik712
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Widoczność na dobrym poziomie, w wersji kombi troche jak szklarnia, ale przyciemnienie szyb z tyłu zrobiło by z niego karawan pogrzebowy.
~denim23@interia.pl
Kombi T202 1.8 122KM 90kW
Widoczność z przodu bardzo dobra z tyłu nieco gorzej... W mojej wersji są czujniki parkowania więc problem widoczności przy parkowaniu rozwiązany...
~Mietek
Kombi T202 2.5 Turbo-D 150KM 110kW
Widoczność z wnętrza pojazdu nie odbiega od innych tego typu pojazdów i oceniam ją jako dobrą.Trudno chwalić ,ale też nie ma specjalnie za co ganić.
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202