Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Kombi T202

Rok produkcji 2000
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.0 CDI 102KM 75kW 1998-2000 - Oceń swoje auto
Inne : nic...
Inne : Klucze- niby fajny bajer, ale psują się
Może nawet byłby po prostu przeciętny, ale za mit o najlepszym samochodzie zapłaciłem za dużo.
jest cichy i elastyczny, niestety dość ospały może to wina automatycznej skrzyni biegów?
Bez szarpnięć, przyjemnie i bezproblemowo. Obwiniam ją jednak o słabą dynamikę auta i duże zużycie paliwa.
prowadzi się źle - ma skłonności to zamiatania tyłem nawet na suchej nawierzchni. Trakcja się zmienia w zależności od obciążenia. Ogólnie mi nie odpowiada. W porównaniu z innymi tylnonapędowcami słabiutko.
specyficznie dla mercedesów, dobrze widać krawędzie auta i odległość od \"gwiazdy\". Do tyłu słabo - ale to już teraz norma - 3 zagłówki, wiadomo
pojedyńcza manetka wszystkoobsługująca - to nieporozumienie. ktoś wcześniej zauważył kierownicę, która nie jest w osi fotela. Dziwne, że jeszcze żadne czasopismo motoryzacyjne tego nie opisało. W nowej E klasie też tak jest... Dramat. Za to fotele i zakres regulacji jak najbardziej najwyższej próby.
Grzeje i wentyluje. Czemu jednak środkowe kratki nie wpuszczają ciepła?? To chyba jekiś relikt lat 60 - podobnie miałem chyba w Volvo 244 - 30 lat temu...
przód jest w sam raz, z tyłu raczej dla dzieci. Bagażnik za to całkiem całkiem (kombi)
To fakt - jest świetnie wyciszony. Tył (kombi) trochę hałasuje, ale to normalne.
Jestem zaskoczony - to dość popularne auto, ale ceny są nieprzyjazne. Silnik tutaj nie wpisuje się w nowoczesne trendy... Spalanie jak w małym dostawczaku...
no comments...
To jest młyn na wodę - auto ciągle trapią jakieś \"drobiazgi\", które uniemożliwiają normalną eksploatację. A to coś z ogrzewaniem (elektrozawór), a to klucz odmawia posłuszeństwa, a to coś ze światłami... Słabo jak na legendę motoryzacji...
Po prostu zapala i jeździ - dość szybko zużywają się klocki/tarcze - no, ale to automat. Nie widzę jednak podstaw, żeby oceniac auto jako doskonałe, tylko za to, że jeździ.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CDI 102KM 75kW [l/100km]

13,5