Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Kombi T202

Piotrek82, 14 lat temu
Silnik 2.2 CDI 125KM 92kW
Rok produkcji 1988
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo cichy i wielka kultura pracy.
Generalnie super auto polecam jak najbardziej. Jedzie, prowadzi się, nie psuje i jest bardzo wygodny - niczego więcej nie oczekuję.
Pięknie wyciszony i bardzo wielka kultura pracy. Pełen pozytyw.
Biegi wchodzą bez problemów. Super.
Nawet przy dużych rzekłbym przy maksymalnych prędkościach prowadzi się pewnie bez żadnych nerowych zachowań. Zero strachu.
Ja widzę wszystko co powinienem. Pełen pozytyw.
Mercedes nic dodać nic ująć. Niepoprawnie doskonały.
Nie miałem z tym problemów wiec oceniam bardzo dobrze.
Mimo, że to jeden z mniejszych mercedesów uważam, że miejsca jest wystarczająco.
Jednym słowem LIGA. Mam diesla, ale chodzi jak marzenie. Zawieszenia i silnika praktycznie nie słychać nawet przy większych prędkościach.
Jeżeli chodzi o spalanie niczego wiecej nie wymagam. Przy normalnej jeździe między 6 a 7 litrów. Części potrafia być drogie, ale zamienniki ceny raczej standardowe chociaż wolę daćwięcej i dłużej jedzić.
Co prawda te modele trzymają cenę, ale moim zdaniem warto. Myśle, że za te pieniądze nic lepszego się nie dostanie.
Nie kupiłem nowego auta więc liczyłem się z wymianą niektórych części takich jak łozyska, klocki, filtry, paski. Jeśli o mnie chodzi zdecydowanie wszystko w normie.
Jak na razie najpowazniejsza naprawa to przepływomierz. Koszt oryginalny BOSCHA 500zł. Oryginalny mercedesa podobno droższy. Wymieniłem tez przełacznik do świateł przy kierownicy. Nieoryginalny koszt 150zł, ale przecież steruje on wszystkim więc też nie tragedia.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CDI 125KM 92kW [l/100km]

6,4