Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Kombi T202

koziolek, 12 lat temu
Silnik 2.2 CDI 125KM 92kW
Rok produkcji 1999
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.2 CDI 125KM 92kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Układ elektryczny : modół wentylaora troszke zabolalo zeby kupic nowy ale jak trzeba to trzeba, a dla zainteresowanych dodam ze czesci do mercedesa bynajmniej mojego we francji sa nizsze nish w polsce! taki maly absurd
generalnie wydaje mi sie ze drugiego takiego autka dajacego taki komfort jazdy za ta cene ciezko znalezc
wysoki moment obrotowy 300 nm pozwala na dynamiczne przyspieszanie na wzniesieniach silnik sie nie meczy poprostu ciagnie
automacik chyba najlepszy jaki wyszedl przy regularnej wymianie oleju i filtru co 100 tys moze posluzyc naprawde dlugo
nom pozostawia troche do zyczenia, generalnie prowadzi sie dobrze, problem pojawia sie w zakretach strasznie wynosi, trzeba wziac poprawke
brak zastrzerzen z mojej strony co do widocznosci
hmmm szalu nierobi ale to ciagle mercedes:)
nom trzeba wymieniac i wymieniac filtr kabinowy bo w innym wypadku przestaje dmuchac powietrze!! a co do zimy to troszke czasu potrzebuje zeby sie nagrzac jak kazdy diesel
co do przestrzeni z przodu oki ale z tylu jush niekoniecznie mi to nieprzedszkadza
generalnie wyciszenie bardzo pozytywnie mnie zaskoczylo
do najtanszych serwisowanie mercedesa nienalezy ale jak sie dba o niego to sie odwdzieczy bezawaryjna jazda
powiem tylko tyle polecam
żadnych z wiekszych usterek w pojeżdzie nie mialem, tylko standardowe gadzety trzeba bylo wymienic jak przeplywomierz elementy zawieszenia no i modół wentylatora a to jush troszke kosztowalo no ale to merceces w kiosku czesci do niego nie kupisz

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CDI 125KM 92kW [l/100km]

Mercedes Klasa C W202 Kombi T202