Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W202 Kombi T202

Silnik 2.2 D 95KM 70kW
Rok produkcji 1996
Mercedes Klasa C W202 Kombi T202 2.2 D 95KM 70kW 1996-2000 - Oceń swoje auto
Inne : LUKSUS
Karoseria : rdza ALE TERAZ ZAPROWADZE DO MECHANIKA I SPOKÓJ 3LAT KONSERWACJA OBOWIAZKOWA
MUŁ AUDI BYŁO SZYBSZE 115km tdi ALE ZA TO MAM SAMOCHÓD ŁADNY Niezawodny i trwały nie WIEM CO TAKIEGO JEST W MERCEDESIE ZE LUDZIE WIDZĄC CIE NA DRODZE W MEROLU CZUJĄ do ciebie RESPEKT .Kocham tą markę teraz wiem dlaczego mercedes to potega mam tempomat właczam na krajowej i sunę do pracy podoba mi się wygląd przyspieszenie wystarczy dla mnie tylko blachy minie wkurzają są słabe (rdza) prowadzenie jest najlepsze teraz tylko merol jak syn bedzie kupować nie długo auto to za 5tys kupimy W124 2.0 D manual
TROCHĘ WOLNY ALE JAK SIE BUJNIE TO 140KM/H MOŻNA LECIEĆ
AUTOMAT JEST NIE DO ZDARCIA
ALE MÓJ JEST PODWYŻSZONY I JEST TWARDY ALE CZYTAŁEM ŻE MOZNA ZMIENIĆ SPRĘŻYNY OD ESPRITA I BĘDZIE NISKI I MIĘKKI
WSZYSTKO WIDAĆ I GWIAZDĘ NA MASCE PRZEDE WSZYSTKIM
WSZYSTKO NA SWOIM MIEJSCU
ALE MOGŁO BYĆ LEPIEJ PARUJĄ TROCHĘ SZYBY W ZIMIE A W LATO SKÓRA SIĘ NAGRZEWA I PARZY
CIASNO Z TYŁU
DLA MNIE DOBRZE BY BYŁO GDYBY NIE TO TWARDE ZAWIESZENIE BO TROCHĘ TŁUCZE ALE MOZE ZMIENIE ZAWIESZENIE Z TYŁU
BEZ ZASTRZEŻEŃ W MIESCIE PALI 7,5-8 L TRASA PONIŻEJ 6 SREDNIO TO 6,5 - 7 L CZESCI TANIE TYLKO SERWIS DROGI WYMIANA W AUTOMACIE OLEJU KOSZTUJE 500ZL I TAK CO 60 TYS
BARZO DOBRY MARTWIĄ MNIE TYLKO SŁABE BLACHY -samochód nie jest bezpieczny na tle konkurentów
NIE NARZEKAM ZAWSZE DOJECHAŁEM TAM GDZIE TRZEBA WYMIENIŁEM TERMOSTAT OLEJ FILTRY ZMIANA OLEJU W SKRZYNI MUSZE SPRAWDZIC JAK TAM W MOSCIE A I JEZCZE AKUMULATOR.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 D 95KM 70kW [l/100km]

5,4