Oceny Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW 1993-1997

Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW 1993-1997 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa C W202 Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW 1993-1997

~Tomasz_Dulak
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Myślę że auto jest warte swojej ceny, jest niezawodny prawie, oprócz tej wkurzającej rezerwy, która po iluś kilometrach zawsze się włączy, ale ogólnie jest bardzo dobrze ino lać i jeździć po całym świecie, a warto było by jechać po całym świecie w takim aucie w którym czuć się jakby się w łózko jechało.
~Radek
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Świetna prezentacja, środek przyzwoity, mnóstwo miejsca, mega wysoka kultura jazdy, prostota i bezawaryjność to tylko niektóre aspekty, dla których ten samochód warto mieć. Jedynym mankamentem w codziennym użytku może być \"żółwiowate\" przyspieszenie auta. Zdarza się na starcie ze skrzyżowania przegrać z Tico, ale nie to jest najważniejsze.
~Bez gwiazdy niema jazdy
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Niechce nic innego brakuje tylko troche mocy ale widomo cos za coś auto nie jest nafaszerowane elektronikoł która ciagle zawodzi jak to jest w młodszych autach, niezawodne, komfortowe, prestiżowe i ekonomiczne wole starszego mercedesa niż młodszego fita, forda, opla itd
4,1
~Waldemar
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Auto robi wrażenie, spełniło moje oczekiwania. Niezawodność, niemiecka solidność w przystępnej cenie, jak najbardziej polecam! W202 2.0D dla osób, którzy nie śpieszą, cenią sobie niskie koszty eksploatacji zapraszam gg 8868000
3,7
~Zenon
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Są ludzie, którzy mówią że bez gwiazdy nie ma jazdy, albo że mercedes to nieuleczalna choroba z której się nie da wyleczyć. Ja wyzdrowiałem zaraz po zakupie. Nigdy więcej samochodu z gwiazdą na masce (ewentualnie dostawczy może być ale nie osobówka). Jeśli chodzi o prestiż to są równie atrakcyjne marki.
~Knoppers
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
W sumie autko prezentuję się bardzo ciekawie. Poza paroma detalami jak głośny silnik czy rdza pojawiająca się tu i tam nie ma większych przeciwskazań do zakupu tego modelu.
~Krystian
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Auto mogło by wydawać się idealne- i prawie takie jest :) trochę mało dynamiczny silnik, i sporadycznie występowanie ognisk korozji, reszta ok :)
3,7
~Redbeard
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Ocena ogólna nie może być słaba, gdyż Mercedes to jednak nie Maluch. Można się poczuć komfortowo, można też pomierzyć przez celownik na masce. Swoje wady ma, ale warto go choć przez chwile posiadać.
~Ziele_37
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
bardzo dobre auto, ekonomiczne, mimo wieku (15 lat) ciagle ladny wyglad , nie jest to auto dla ludzi z ,,ciezka nogą\" moja ocena 5
~luki
Sedan W202 2.0 D 75KM 55kW
Auto sprawa się idealnie, nie psuje się, mało pali, wygoda niesamowita (nawet nowe auta typu Toyota nie dają takiego komfortu) no i jest to Mercedes mimo wieku w dalszym ciągu ma klasę.
Mercedes Klasa C W202 Sedan W202