Lista ocen Mercedes Klasa C W203 (138) - Widoczność

Na liście zabraknie 208 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zip7
Kombi T203 1.8 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Mam wersję Avantgarde (obniżone zawieszenie) więc trochę czuć nierówności, ale tylko te większe. Naprawdę w porównianiu z większością nowych aut gdzie królują wielkie felgi i opony o niskim profilu mercedes wypada bardzo dobrze (felgi 16 cali). Bradzo wygodne i regulowane w kilku płaszczyznach fotele zapewniają wysoki komfort podróży. Na trasach rzędu 1500 km (bo i takie się zdarzały) wysiadałem z auta bez bólu kręgosłupa i pękającej głowy.
~Grzegorz
Sedan W203 2.0 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Nie posiadam czujników parkowania i tragedii nie ma, ale niie ukrywam, że byłyby przydatne. Widoczność nawet przez tylną szybę jest przyzwoita. Trzeba się przyzwyczaić, że w sedanie nie widać kufra i zachodzi konieczność parkowania na lusterka i wyczucie. Słupki A nie zasłaniają specjalnie widoczności. Słupki C są szerokie, ale Niemcy jakoś tak to zestroili, że nie przeszkadzają w codziennej jeździe.
~Zago
Kombi T203 AMG 3.0 (C 30 CDI AMG) 231KM 170kW
Środek nie jest ciasny, raczej dopasowany. Fotele z przodu z elektr. regulacją. Jeśli ktoś nie miał wcześniej MB to będzie musiał się przyzwyczaić do jednej dźwigni za kierownicą, którą obsługujemy kierunkowskazy, wycieraczki przód/tył, światła drogowe. Osobna dźwigienka od tempomatu. Poza klimą ma jeszcze elektr. szyberdach. Brakuje tu osobnego uchwytu na kubek z kawą.
~Karol
Sedan W203 2.0 (C 200 Kompressor) 163KM 120kW
Niesamowita widoczność z przodu. Osoby przesiadające się do MB z mniejszych aut mogą mieć problemy z oceną odległości od samochodu przed nami, ale można się do tego przyzwyczaić. Z widocznością z tyłu jest niestety gorzej, ale do tego również RACZEJ można przywyknąć ;)
~Beny
Sedan W203 2.1 (C 200 CDI) 116KM 85kW
Rewelacja. Parkowanie w najciasniejszych zaułkach to sama przyjemność. Szybki w zimie nie parują dzięki włączonemu guziczkowi na klimie \"szyby\". Mam na szczęście Termatica (bez wyświetlacza) i żadnych błędów nie ma ;D jak chce ciepło to daje ciepło chce zimno to jest lodówa.
~look
Sedan W203 2.7 (C 270 CDI) 170KM 125kW
W sedanie - bardzo dobra, świetne lusterka z fotochromem, słupki niezbyt grube, przednia szyba zachodzi dość daleko na dach. Bardzo dobry system czujników przód/tył z wyświetlaczem tylnym w lampce tylnej na suficie widocznym w lusterku wstecznym!
~Adrian
Coupe W203 2.1 (C 220 CDI) 143KM 105kW
Widoczność z przodu i na boki super, ale do tyłu to jest porażka, jeśli musisz często cofać szczególnie w nocy to zwróc na to uwagę :) Najgorsze co mnie spotkało w tym samochodzie to jak miałem cofać w nocy przy bardzo mocnej ulewie...
~leniwiec
Sedan W203 1.8 129KM 95kW
Bardzo dobra we wszystkich kierunkach. Duży plus za lusterka. Jeżdżąc ciężarówką i mając po 2 lusterka "patrzące do tyłu" z każdej strony, miałem wrażenie że widać lepiej to co się dzieje bezpośrednio za autem...- po prostu widać to co trzeba!
~Matius
Sedan W203 AMG 3.2 V6 (C 32 AMG) 354KM 260kW
Raz nie zauważyłem znaku drogowego bo zlał się ze słupkiem z lewej z przodu, na szczęście najechałem na niego tylko oponą (skręcając z miejsca parkingowego) i nic się nie stało :D tylko słupek wykrzywiony o 45 stopni...

Mercedes Klasa C W203 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~martin
Sedan W203 2.6 V6 (C 240) 170KM 125kW
Do tyłu jak to w sedanie, nie widać końca auta. Słupek A przeszkadza w manewrowaniu przy podniesionym fotelu kierowcy (zasłanie część lewej przestrzeni przed autem, zwłaszcza na skrzyżowaniu). Poza tym OK, lusterka duże i czytelne.