Lista ocen Mercedes Klasa C W204 Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW 2006-2010 (7)

~Marek i Anna
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Mocno się z mężem zastanawialiśmy jaki silnik wybrać. Decyzja padła na C200 i to był strzał w dzesiątkę. Samochód ma przejechane prawie 200 tysięcy i póki co nic się nie dizeje. Auto jest doskonale wykończone przynajmniej w wersji AVANTGARDE. Nie wiem ale odnieśliśmy wrażenie i chbya nie tylko my na tym forum iż wersja AVANTGARDE zupełnie inaczej jest wyciszona od wersji CLASSIC CZY ELEGANCE. Jeden z mechaników powiedział iż wersja AVANTGARDE...
4,1
~Pac3l
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Auto może nie zaskakuje jakością wykonania, jak na mercedesa przystało awaryjność niska, koszty utrzymania jednak większe. C200 CDI skrzynia 5-automat. Daje przyjemność z jazdy, spala nie mało jak na swoje gabaryty i moc.
~tomek
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
auto mi sie podoba z zewnatrz,w srodku mniej,powinno byc bardziej luxusowo.srodek jest prosty i bez zadnej elegancji.po za tym widac oszczednosci,brak trzymania chodniczka pasarzera,w bagazniku widac gole blachy,powinien byc bardziej wyciszony mialem wczesniej a4 i bylo o wiele ciszej.
~Madmax2
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
jestem mega zadowolony z mojego meśia autko niesamowicie trzyma się drogi jak na moc i mase przyspiesza bardzo fajnie ale co mnie najbardizej cieszy to to ze autko ma bardzo maly apetyt na paliwko. Nie jestem piratem drogowym ale lubie sobie czasami mocno pocisnac i tutaj niespodzianka = autko spala srednio 6,5 litra. Raz jechalem do Czech na narty to wtedy zuzycie paliwo wynioslo 4,3 litra !! ale fakt jechalismy wolno max 90 km/h Dodam...
~Zenon
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Przede wszystkim plus za spalanie. Znajomy ma w automacie i 177 konii i niestety ciągłe wizyty w serwisie no i te spalanie. On swoim w drodze do chorwacji spalił 8 litrów !! średnia prędkość 150km u mnie 6,8 (Silnik)
3,2
~Sixteen222
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
Samochód dość przeciętny trochę lepsze materiały w środku, ale na pewno jako używka nie jest warta swojej ceny. Za podobne pieniądze można kupić o wiele młodszy kompakt, który pojedzie podobnie. 10 letni Mercedes raczej na nikim nie zrobi wrażenia, jednak to już stare auto.
~franek
Limuzyna 2.2 200 CDI 136KM 100kW
To mój 6 mercedes ten ma super silnik b.małe zuzycie paliwa, trochę cieżko z biegiem wstecznym reszta na 4+ zrobiłem nim ponad 70tyś.bez żadnych niespodzianek.
Mercedes Klasa C W204 Limuzyna