Ocena kierowcy - Mercedes Klasa C W205 Limuzyna

Waldeck, 7 lat temu
Silnik 200 184KM 135kW
Rok produkcji 2016
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna 200 184KM 135kW 2013-2018 - Oceń swoje auto
Inne : Przydatnosc wyposazenia poprawiajacego komfort i bezpieczenstwo jazdy- inteligentnych reflektorów,asystentów jazdy itp.Byłem nastawiony dosc krytycznie do nich- jednak to działa i sie przydaje.Aha nie podałem min.spalania przy celowo oszczednej jezdzie, bo nie próbowałem / musiałem potem byle co wpisac ,po portal tak chce/.Podane spalania to real zalezny np pd warunków drogowych,ruchu ,trasy itp
Komfortowe auto,nic nie skrzypi,stuka,puka itp
Elastczny,cicho pracuje,powyzej 130/km slychac tylko szumy toczenia
Mój pierwszy eksploatowany automat/ okazyjnych nie liczę/ ,jezdziłem na jazdach próbnych m.in. grupą VAG z DSG - moim zdaniem skrzynia G -tronic w niczym jej nie ustepuje.Znam tez automaty Opla i forda- od nich zdecydowanie lepiej.4 gwiazdki- bo automat zawsze czuc/ przynajmniej ja tak mam /,nawet 9-biegowy.W trybie sport plus-szatan, nie auto.
Wspaniale wybiera nierównosci,auto jedzie jak po szynach Przy napedzie 4x4 niestraszne złe warunki drogowe-sprawdzone przy gołoledzi.Oczywiscie praw fizyki nie próbowałem podważać.
jak to w limuzynie,SUv-pod tym wzgledem maja sie lepiej.Niedostatki wynagradza kamera 360,asystent martwego kąta i czujniki parkowania.No i uwaga przy jezdzie
Nie ma sie do czego przyczepic; dla mnie nawet obsluga multimedów jest intuicyjna;oczywiscie lektura instrukcji obslugi wskazana
bez zarzutu
Mam 190 cm i 100 kg- bez problemu się mieszcze
jw
ze wzgl na cenę wyjsciowa i wynikajace stad koszty 1 km- dobrze
nizsza cena zawsze mile widziana,ale konkurencjaw segmencie D,po doposazeniu i z silnikiem o porownywalnej mocy,niewiele mniej kosztuje ;poza tym,to chyba jedyna benzyna segmentu D z napedem 4x4
jak na razie nic
Jak dotąd nic.