Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Mercedes Klasa C W205 Limuzyna

Mercedes Klasa C W205 Limuzyna - Oceń swoje auto
Zapytaj o ofertę specjalną na nowy samochód Mercedes Klasa C W205 Limuzyna
Tel. (22) 228 64 00
pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Mercedes Klasa C W205 Limuzyna

~Łukasz
Mercedes Klasa C W205
Jesli zastanawiasz się nad tym autem to dłużej tego nie rob. Jest to świetne auto i będziesz tak się w nim czuc. Dla mnie Swietne ze względu na design i jakość materiałów oraz spasowania. Bardzo podoba mi się wygląd zewnętrzny i wewnętrzny i chyba nie tylko mi, bo auto robi wrażenie na ulicy. Bardzo dobra jakość wnętrza, wszystkie przełączniki, uchwyty, guziki, to najwyższa jakość. Coś co wygląda na metal nim jest, coś co ma robić klik robi...
~Sebastian
Mercedes Klasa C W205
Auto wizualnie świetne. Silnik tak ze daje radę przy codziennym użytkowaniu. Jednak denerwują mnie co jakiś czas pojawiające się usterki. Auto za 220tys zł nie powinny kończyć się tylne okładziny po 15000km i cieknący silnik po 12000km to jest niedopuszczalne Słaba jakość plastiku środkowej konsoli i skory na kierownicy.
~Krystian
Mercedes Klasa C W205
Samochód świetnie wykończony, klasa sama w sobie.Mój w białym kolorze w wersji awangarde bardzo się wyróżnia.Po półtorej miesiąca użytkowania nie mam żadnych zastrzeżeń.
~Krakus
Mercedes Klasa C W205
Fajne auto.Badziewne radio internetowe i command internet
~uprightbassmatt
Mercedes Klasa C W205
Wkurza mnie tylko jedno. Wysoka rata leasingowa :) Reszta zachwyca. Na prawdę samochód marzenie. Przeczytaj moją recenzję i obejrzyj moje filmy, którymi staram się pokazać możliwie wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=Hcdr0Lrcqbc Mam nadzieję, że za rok, dwa będę mógł nadal powiedzieć to samo.
~Łukasz
~Mateusz
Mercedes Klasa C W205
Auto prowadzi się świetnie, mając jako alternatywę bmw 4 i Lexusa is 350 nie zastanawiałem się za długo. Mercedes właściwościami jednymi, luksusem wyposażenia wyprzedza te dwa auta niemiłosiernie.
~Jacek
Mercedes Klasa C W205
Piękne auto, dobrze się prowadzi, wygodne w środku. Zbyt wysokie spalanie.
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa C W205 Limuzyna
8,8
~Neeksay
Limuzyna 250 211KM 155kW
Mercedes Klasa C W205
Fajne, dobrze wyglądające auto, z fenomentalnym (moim zdaniem) jak na beznzynę kompromisem pomiędzy osiągami a spalaniem. Samochód warty polecenia. Godny rywal dla A4 B9 i 3er F30.
~Waldeck
Mercedes Klasa C W205
Elastczny,cicho pracuje,powyzej 130/km slychac tylko szumy toczenia (Silnik)
Mercedes Klasa C W205 Limuzyna