Oceny Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW 1996-1999

Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW 1996-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW 1996-1999

~Jan
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód godny polecenia w 100 procentach. Jazda jest po prostu nieziemska nim się płynie a nie jedzie. Zawieszenie wybiera najmniejsze nierówności. Najlepsze kombi jakie miałem, miejsca w nim jest full. Jedyną wadą jest korozja którą zatrzymać można jedynie robiąc regularne zaprawki u lakiernika.Wygoda, prestiż i tanie części.
4,1
~Krzyhu
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
samochód posiadam 1 rok i dobrze się sprawuje. Silnik nie należy do najcichszych i ekonomicznych ale biorąc pod uwagę jego moc i przyspieszenie warto.Auto ładnie się zbiera ,nie boję się wyprzedzać. Ful miejsca w kabinie.
~merc
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
kupilem auto w teorii bardzo drogo,ale w MB w niemczech od niemca z faktura niemiecka ipodanym przebiegiem,nie na tzw kundenauf.(sprzedajacy nie ponosi odpowiedziALNOSCI).wszystko sprawne ,blacha robiona byla w serwisie mb w niemczech i dotad nie mam problemow.my w Polsce szukamy zawsze najtanszych i z mlodego rocznika,nie liczmy ze w europie sa sw.mikolaje idobre auto oddadza za grosze i potem nie narzekajmy ze to gow..
~Jacek
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód mimo sporawego przebiegu ( kupiłem go 5 lat temu z przebiegiem 250 tys. teraz mam 650tys.) nie doprowadził mnie do bankructwa. Auto dla przeciętnego Kowalskiego. Ten samochód nie lubi być naprawiany - on lubi jeździć. Jeżeli jakiś beret pisze, że ma 200tys. km i wymienił pół auta to niech się puknie w czoło. Jeżeli samochód nie miał dzwona to nie rdzewieje. Myślę, że kłopoty z tymi autami mogą się zaczynać w przebiegach dochodzących...
~Bachus
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Ogólnie autko jest super. Jest niezawodne, ekonomiczne, tanie w eksploatacji, wygodne itp... Ale ma jedną niesamowita wadę która niezmiernie mnie wkurza mianowicie RDZA!!!!! Po prostu masakra, moje autko jest w 100% bezwypadkowe, ma pierwszy oryginalny lakier ale na każdym metalowym elemencie oprócz dachu są ślady korozji które będę musiał naprawić i kto mi uwierzy że auto jest bez wypadkowe...
~MercMania
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
SWIETNE AUTO ALE BARDZO BARDZO CIEZKO ZNALESC EGZEMPLAZ Z NIE COFANYM LICZNIKIEM NA POZIOMIE 300TYS KM CO DOPIERO MOWIC O OKAZJACH Z ALLEGRO Z PRZEBIEGAMI 150 TYS JEST TO SMIESZNE. NIE RAZ WIDZIALEM Z PRZEBIEGIEM OK.900TYS KTORY BYL SPRZEDAWANY Z COFNIETYM LICZNIKIEM NA 250 TYS NAPRAWDE TRZEBA SIE ZNAC 90% TYCH AUT MA COFANE LICZNIKI

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dunat_m@o2.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Miłość !!!. Kto raz zasmakował jazdy Mercedesem to trudno będzie mu przesiąść się na inny pojazd. A jak już to uczyni to szybko wróci do Mercedesa !!!
~Lisander
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jezeli ktos chce miec duze wygodne auto na wypady gdzies dalej z rodzina to to jest wlasnie to. Auto ekonomiczne w miare niezawodne wygodne. Takie auto dlugo poslozy
~Kombi 97\' e mail : mech30@wp.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Gdyby nie rdza to autko byloby idealne :) . Jednak przy tych wszystkich plusach rdze mozna zwalczyc , a autko jezdzi rewelacyjnie , wiec w 100 % polecam !!
~lukasz.foltech@interia.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Auto super wygodne i nie drogie według mnie. Polecam wersję Avantgarde.
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210