Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

dunat_m@o2.pl, 13 lat temu
Silnik 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Rok produkcji 1999
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW 1996-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Nie jazdy bez gwiazdy !!!. A ramiona gwiazdy to : Niebo - Ziemia - Woda !!!. Czy jest coś pięknieszego , myślę że nie !!!. Użytkownicy wszyskich Mercedesów łączcie się !!!.
Miłość !!!. Kto raz zasmakował jazdy Mercedesem to trudno będzie mu przesiąść się na inny pojazd. A jak już to uczyni to szybko wróci do Mercedesa !!!
Doskonały !!!. Pięknie mruczy. Dynamiczny , oszczędny i mocny. Nieskomplikowany w eksploatacji a o naprawach można zapomnieć jak się ma podzespoły i pompę BOSZA. Trzeba po prostu dać temu silnikowi co trzeba a bardzo się odwdzięczy. Polecam!!!
Skrzynia biegów manualna. Rewelacja !!!. Dobre przełożenia , cicha , bezawaryjna.
Dopracowany !!!. Podczas jazdy ma się wrażenie że się nie jedzie lecz płynie z lekkim uniesieniem lotu.
Doskonała !!!. Duże szyby i zarazem duża widoczność. W oryginale szyby-fotochromy , rewelacja przy dużym nasłonecznieniu.
Wspaniała. Piękna linia w której można się zakochać. Ciekaw jestem co mówią nasze partnerki życia ( żony , kochanki ) wiedząc że mają taką konkurencję !!!.
Brawo !!!. Jak zimno bardzo dobrze grzeje. Jak gorąco bardzo dobrze chłodzi. Bardzo dobrze dopracowany układ !!!. Polecam !!!.
Wygoda , luksus i bezpieczeństwo !!!. Byłem z żoną na kempingu i przez pierwsze dni nie mogłem dostać domku. Kombi posłużył mi za bazę noclegową , spisał się rewelacyjnie !!!.
Poezja !!!. Podczas pracy silnika i jazdy bez względu na szybkość , słychać w środku nawet lot much o ile się biedaczka tam znajdzie. I uwieście mi że jest jej tak dobrze że nie chce go opuścić !!!.
Zużycie paliwa. Jak na gabaryty pojazdu , zużycie bardzo dobre. Kto decyduje się na taką klasę samochodu to nie patrzy że litr w tą czy w tamtą. Przeglądy/naprawy. Przyznam się szczerze że jeszcze nie wiem. Części eksploatacyjne można wymienić sobie samemu jak ktoś oczywiście lubić to robić a przegląd techniczny raz w roku kosztuje około 100 zł.
Chciałbym mieć Mercedesa od nowości , takiego prosto z fabryki !!!. Wiedziałbym co trzeba by było robić z nim , żeby mi służył niezawodnie przez długie lata. Takie auto to członek rodziny a rodzinę ma się jedną !!!.
Pomimo nafaszerowania pojazdu różnymi technicznymi rozwiązaniami to do tej pory bez zarzutu. A jak coś to serwisów Mercedesa w kraju nie brakuje. Mam na myśli oczywiście elektronikę bo resztę można zrobić w każdym innym warsztacie lub samemu o ile się na tym znamy i lubimy majsterkować.
Niezawodność. Zawsze mnie zawiózł i przywiózł tam gdzie chciałem. Co więcej wymagać. Poważne usterki. Jeszcze nie miałem i myślę że nie będę miał , to co tu napisać ???. Po prostu nie wiem !!!.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.9 Turbo-D 129KM 95kW [l/100km]

Mercedes Klasa E W210 Kombi S210