Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Kombi S210

dawid, 10 lat temu
Silnik 3.2 CDI 197KM 145kW
Rok produkcji 2001
Mercedes Klasa E W210 Kombi S210 3.2 CDI 197KM 145kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Inne : pamiętam jak kupiłem to auto i pojechałem do znajomego a on widząc mnie mówi\"coś ty kupił przecież dobre mercedesy skończyły się na w124\"wtedy byłem na niego strasznie zły,ale teraz wiem że to były święte słowa
Układ elektryczny
wiem co sobie myślicie czytając mój opis-gość kupił zajechane auto i teraz narzeka...otóż nie, auto kupione 254000 km serwis do samego końca auto wizualnie idealny stan naprawdę przy zakupie nie było się do czego doczepić dałem za niego 5000 euro w Niemczech i jestem strasznie rozczarowany tym autem
silnik mocny idealny do masy pojazdu
skrzynia ok
wiadomo mercedes jak samolot
jest ok
wszystko na swoim miejscu
ok
super
jak na diesla ok
w aucie tej klasy nie powinny występować w/w usterki niema tygodnia żebym nie jechał do warsztatu na naprawę.Mam drugiego mercedesa z 1993 roku na liczniku 616000 km a śmiga i wygląda jak nowe i już wiem że jeszcze długo nim pojeżdzę.
no i tu zaczyna się masakra ciągle psująca się elektronika palące się żarówki normalnie horror
tragedia mam go rok a już zdążyłem wpakować w niego prawie 7 tysięcy 1.pęknięty amortyzator tył-wymiana dwóch 2160 zł 2.pęknięty napinacz paska wielorowkowego 300 zł 3.naprawa alternatora koszt 470 zł 4.naprawa rozrusznika 300 zł 5.naprawa wyświetlaczy w liczniku 400 zł 6.wymiana chłodnicy klimy 600 zł.wszystkiego już nie pamiętam co chwilę coś a już czuć że turbina się blokuję normalnie masakra

On - zużycie paliwa dla silnika 3.2 CDI 197KM 145kW [l/100km]

8,6