Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan (146) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 198 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrossy
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jak na starego klekoczącego diesla jest naprawdę nieźle. Przy 90-100km/godzinę naprawdę jest cicho i można słuchać cicho radia. Około 130-140 zaczyna być głośno, a jazda przy około ~160 jest zaczyna być zwyczajnie nieprzyjemna.
~Rafał
Sedan 2.0 CDI 115KM 85kW
Niebo dla ucha. Cisza i spokój. Kolega przy pierwszej przejażdżce powiedział "eee mój CHYBA trochę ciszej chodzi" tylko że on ma vectrę b 1.8 benzynę. Dopóki mu nie powiedziałem nie załapał,że to diesel
~Maciej
Sedan 2.0 136KM 100kW
Wyciszenie jest solidne. Brakuje tutaj tego, co zastosowano w W140 czyli podwójnych szyb, które lepiej tłumią dźwięki z zewnątrz, ale do 120 km/h na trasie w kabinie jest cichutko. Można swobodnie sączyć Vivaldiego.
~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Niby diesel a autko cichutkie, tylko delikatny koci pomrók 95 koni mechanicznych. Nie rozpisując sie wiele to kiedys to auto kosztowało prawie 200 tysiecy złotych wiec raczej polonezem trzeszczącym nie jest i nie bedzie.
~Tymon
Sedan 2.3 150KM 110kW
Nie posiadam decybelomierza, ale na jazdę tym samochodem i głośność narzekać nie można. Standardowe elementy podczas spokojnej jazdy sprawiają że jedyne co może być słychać - muzykę w aucie lub rozmówców
~Krzysiek
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Średnio. Miałem rzędową piątkę, dlatego pewnie w środku był hałas przy przyspieszaniu, ale przy szybkiej jeździe w granicach 140+ w aucie nie dało się porozmawiać, pewnie to przez stare uszczelki szyb.
~zorro
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Wyciszenie całkiem niezłe, delikatnie słychać tylko pomruk silnika, problemem jest szum powietrza przy większych prędkościach, ale to niestety związane jest z słabo opływową sylwetką pojazdu.
~HolyCrom
Sedan 2.2 D 75KM 55kW
Wyciszenie jest dobre i tak je oceniam. Spotkałem lepiej wyciszone auta, ale w sumie o wiele droższe i nowsze. Nie mniej jednak mogło by byc trochę lepiej, ale napisać muszę, że jest to subiektywna opinia.
~Jaskun
Sedan 3.2 220KM 162kW
W srodku nic nie trzeszczy. Przy predkosciach podroznych (110-130) we wnetrzu jest bardzo cicho. Troche glosniej przy przyspieszaniu i niskich obrotach ale dzwiek silnika jest mily dla ucha :)
Dziennik kosztów dla Mercedes Klasa E W210 Sedan
7,8
11,0
13,8
~Maciej
Sedan 2.7 CDI 170KM 125kW
Myślałem, że będzie lepiej ale jest w porządku. Powyżej 100km/h pojawia się większy szum. W prędkościach po mieście fajnie cicho. Dużo też zależy od opon, które muszę wymienić na nowe.
Mercedes Klasa E W210 Sedan