Ocena kierowcy - Mercedes Klasa E W210 Sedan

Mercus, 8 lat temu
Rok produkcji 1995
Mercedes Klasa E W210 Sedan 3.2 220KM 162kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : 220 koni rewelacja pozwala ruszyć ze skrzyżowania w normalnym tępe. Autko można rozpędzić spokojnie do 240 i nawet więcej.
W porównaniu do mojego poprzedniego auta jest to produkt znakomity. W toyo ie przez 1 rok łożem 10 tys na naprawy i sprzedałem jako zepsuty. Mercedes poza rdza jest doskonałym autem. Wystarczy raz a dobrze go zabezpieczyć i na 3 do 5 lata spokuj. Koszt 500zl. Mechanicznie doskonały o żywice model przed liftem bez elektroniki. Modele po liftcie mają problemy z elektronika.
Przez rok jak go posiadam wymieniłem olej w skrzyni, w silniku 2 razy, tarcze i klocki. I to wszystko. Nic się nie chce zepsuć.
Zmiana biegów nieco odbiega od dsg. Ale jak na zwykłą klasyczna ASB to rewelacja. Na zimnym trochę czuć zmianę biegów na rozgrzanym nic nie czuć, zmianę biegów widać tylko po obrotach silnika.
Ktoś kiedyś powiedział ze bez gwiazdy nie ma jazdy i to jest prawda. Prowadzenie z zakrętach na prostej rewelacja. Krecenie na parkingu w porównaniu do avensis ... nie ma co porównywać.
Mercedes.
Przy 5 stopniach na dworze, z kratek nawiewu czuć ciepło po przejechaniu 400m.
Więcej jest nie potrzeba.
Nie miałem auta które było by tak ciche.
Jak na 3.2l rzedowka, spalanie minimalne benzyny to12l. Gazu przy normalnej jeździe 14-15l jak na 6 cylindrów to norma.
Nieocenione auto ze względu na rdzę. Ulubione auto wśród taxi. Cena od 5 tys nawet do 35tys i im droższy tym bardziej zadbany. Logiczne. Nie licz ze za 5tys kupisz rodzynka.
Żarówka od schowka,
Brak