Lista ocen Mercedes Klasa E W210 Sedan 2.2 D 95KM 70kW 1995-1999 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~warning74@wp.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Kiedys to auto kosztowało krocie (ponad 250 tys zł) i nie kazdy mógł sobie na nie pozwolic, dzis ceny spadły jest dostepny dla kazdego, ale czy kazdy potrafi nalezycie zadbac o to auto ?. Mozna sie przyczepic do tej małej korozji, ale pozatym do niczego.Jezdzac mercem niejeden bedzie Ci zazdroscił siedzac w swoim plastikowym pudełku młodszym o kilka wiosen.Niestety za komfort i jakosc sie płaci i egzemplarze w dobrym stanie beda trymac cene>...
~mike supersoker5@yahoo.se
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
za 40 000 zl w 2004 , moglem miec prawie nowa toyote yaris ....i jezdzic jeszcze wiele lat , a tak mam gwiazde - teraz chodzi dobrze po wszystkich naprawach z silnikiem 250D od 124.... ale niesmak pozostanie ... jest do sprzedania za male pieniadze- jak ktos lubi reperowac samody - 7tys zl
~piotr1988_17
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
W obecnej chwili za te pieniążki dostajecie prawie 5 metrową limuzynę, bezpieczną, komfortowo, no ale niestety rdzewiejącą;) cóż merce chwytają za serce ( w tym przypadku czasami za portfel:)))
~bartek
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
samochód ten z tym silnikiem nadaje się tylko na taksówkę,przyspieszenie to pojęcie obce dla tego silnika-po prostu go nie ma,ma się wrażenie że pory roku szybiej się zmieniają niż przyspiesza ten samochód
~mar-cin
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
ja zaplacilem za swoj egzemplarz 25.000 zl... wiec dla mnie taka cena jaka dalem za ten samochod to jest jak za darmo... bardzo oplaca sie kupic ten samochod tym bardziej ze ceny tanieja z miesiaca na miesiac
~agrest
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
sprężyny się urywają, pompa firmy lucas to istny horror można za naprawę zapłacić 3 000 i dalej będzie żle,blacha to istny koszmar cieniutka jak papier rdza,wszędzie
~patryk_stefan@interia.pl
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
kiedys to bylo bardzo drogie auto moj tata kupowal je od nowosci placac ponad sto tysiecy dzisiaj te auto warte jest ok 12 tys takze widac roznice
~czerwiec1973@gmail.com
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
droga furka, ale warto (w tej cenie mozna kupic skode fabie nówke prawie, ale po co !???) Merc to merc- niezawodny,mało pali, prestiz jest ! :)
~DawiD
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Mój samochód po sprowadzeniu z Niemiec wyszedł około 24 tyś. zł więc sie oplaca bardziej kupic W210 niż Vectre albo Mondeo gdzie nie ma startu to "okularnika"

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
Sedan 2.2 D 95KM 70kW
Co z tego że można kupic za cene mercedesa auto kilka lat młodsze, wole mercedesa bo wiem ze to są dobre i wygodne auta.
Mercedes Klasa E W210 Sedan