Lista ocen Mercedes Klasa E W210 (69)

~tomaszek355
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jednym słowem Mercedes w210 2,9 turbo diesel to trafny wybór dla ludzi którzy chcą trafić do świata mercedesa i samochodów klasy wyższej średniej godny polecenia. Auto które jeśli kupione w stanie przynajmniej dobrym odwdzięczy się jazdą bez awarii chyba że kupisz tzw;okazję czy interes życia za 6000 to wybacz lepiej szukaj golfa mondeo czy audi 80 dla mnie cudo brak u tylko climatronica
~Kombi 97\' e mail : mech30@wp.pl
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Gdyby nie rdza to autko byloby idealne :) . Jednak przy tych wszystkich plusach rdze mozna zwalczyc , a autko jezdzi rewelacyjnie , wiec w 100 % polecam !!
~Jan
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód godny polecenia w 100 procentach. Jazda jest po prostu nieziemska nim się płynie a nie jedzie. Zawieszenie wybiera najmniejsze nierówności. Najlepsze kombi jakie miałem, miejsca w nim jest full. Jedyną wadą jest korozja którą zatrzymać można jedynie robiąc regularne zaprawki u lakiernika.Wygoda, prestiż i tanie części.
~Jacek
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód mimo sporawego przebiegu ( kupiłem go 5 lat temu z przebiegiem 250 tys. teraz mam 650tys.) nie doprowadził mnie do bankructwa. Auto dla przeciętnego Kowalskiego. Ten samochód nie lubi być naprawiany - on lubi jeździć. Jeżeli jakiś beret pisze, że ma 200tys. km i wymienił pół auta to niech się puknie w czoło. Jeżeli samochód nie miał dzwona to nie rdzewieje. Myślę, że kłopoty z tymi autami mogą się zaczynać w przebiegach dochodzących...
~PLASTYK
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
TO MÓJ 15-STY Z KOLEI SAMOCHÓD.NIGDY NIE KUPUJĘ NOWYCH .WCZEŚNIEJ MIAŁEM MALUCHA ,TRZY POLONEZY GOLFA I i II,OPLA OMEGĘ, MONDEO ,PUNTO I INNE FIATY ,MITSUBISHI ...DZIŚ ,ŻE WIEM TO BYŁY TACZKI .UWAGA PRZY ZAKUPIE UŻYWANYCH MERCÓW ...JEŻELI KTOŚ PODAJE PRZEBIEG 200 000 TO MUSI BYĆ JAK NOWY ...400 TYŚ KM TO ŚREDNI PRZEBIEG 14 LATKA...PROWADZIŁEM W210 Z PRZEBIEGIEM 790 TYŚ KM I CAŁKIEM DOBRZE JEDZIE
~casius236
Sedan 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Samochód przywiozłem osobiście z Niemiec, lecz niestety nie kupiłem go jak większość od starszego Pana,który super dbał o autko. Gość od którego kupiłem Misia po prostu lał rope i jeżdził,więc autko nie było ideałem było brudne i zaniedbane. Po przyjeżdzie do kraju i wizycie u mechanika troszke zrobiło mi sie słabo. Zawieszenie przód do remontu,pompa wtryskowa do uszczelnienia oraz do wymiany wężyki przelewowe,świece żarowe spalone...
~Orgy
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
Jest naprawdę godnym polecenia, rodzinnym i bardzo komfortowym samochodem... tylko tyle że Cena innego samochodu z tego rocznika jest 3x mniejsza... ale warto KOMBI AVANTGARDE!!!
~MercMania
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
SWIETNE AUTO ALE BARDZO BARDZO CIEZKO ZNALESC EGZEMPLAZ Z NIE COFANYM LICZNIKIEM NA POZIOMIE 300TYS KM CO DOPIERO MOWIC O OKAZJACH Z ALLEGRO Z PRZEBIEGAMI 150 TYS JEST TO SMIESZNE. NIE RAZ WIDZIALEM Z PRZEBIEGIEM OK.900TYS KTORY BYL SPRZEDAWANY Z COFNIETYM LICZNIKIEM NA 250 TYS NAPRAWDE TRZEBA SIE ZNAC 90% TYCH AUT MA COFANE LICZNIKI
4,1
~Krzyhu
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
samochód posiadam 1 rok i dobrze się sprawuje. Silnik nie należy do najcichszych i ekonomicznych ale biorąc pod uwagę jego moc i przyspieszenie warto.Auto ładnie się zbiera ,nie boję się wyprzedzać. Ful miejsca w kabinie.

Mercedes Klasa E W210 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~merc
Kombi S210 2.9 Turbo-D 129KM 95kW
kupilem auto w teorii bardzo drogo,ale w MB w niemczech od niemca z faktura niemiecka ipodanym przebiegiem,nie na tzw kundenauf.(sprzedajacy nie ponosi odpowiedziALNOSCI).wszystko sprawne ,blacha robiona byla w serwisie mb w niemczech i dotad nie mam problemow.my w Polsce szukamy zawsze najtanszych i z mlodego rocznika,nie liczmy ze w europie sa sw.mikolaje idobre auto oddadza za grosze i potem nie narzekajmy ze to gow..