Lista ocen Mercedes Klasa S W140 Sedan (38) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ciężko porównać do innego auta bo jeszcze takim nie jechałem, który by miał takie rozmiary i jakość wykończenia jak W140. Wydając 20 a nawet kilkanaście tys zł kupujemy niezawodne luksusowe auto które pływa po drogach. Wysokie przebiegi dla tych aut zaczynają się powyżej 500 tys km. Zamiast lecieć do sklepu po nowego hjundaja lepiej zerknąć do ogłoszeń i kupić zdrową 140tkę - wyjdzie się na tym lepiej w każdym calu.
~andrew_1977
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Tu - powtórze - ten egzemplarz zadbany oczywiście i dzisiaj będzie kosztował - a mamy 03.2010. Powiem, że muszę sprzedać swojego pieszczoszka i znalazłem kupca już za 60.000,00 zł, więc jak na 12-letni samochód jest to trochę, ale ja za niego 2 lata temu też dałem 16.000,00 EURO.
~jank70@onet.eu
Sedan 4.2 279KM 205kW
za takie niskie pieniądze jakość ,komfort,bezpieczeństwo za kułkiem męczyłem się wynalazkami powiedziałem sobie że nie zmienię mojej esy. te drobiazgi które czasami się pokazują to nic . z nowymi samochodami solidności podpaczą w esie widać nawet po tych nastu latach .
~merben
Sedan 2.8 193KM 142kW
Ceny aut zaczynają się od kilku tysięcy i takie bym odradził, koszty utrzymania Wysokie przez duże W. Ustalając cenę naprawy proponuję od pokazania auta bo potrafi nagle podskoczyć o 100%. Dostępność części średnia. ale takiej klasy Auto musi kosztować.
~Jarek.
Sedan 5.0 320KM 235kW
Teraz juz nie jest zle,jesli mozna kupic zadbane 12-13 letniego Mercedesa klasy S za 30-50 tys PLN,wersja W140 czesto i tak jest drozsza niz W220 z pierwszych lat produkcji i nie dziwie sie bo W220 jest duzo mniejszy i awaryjny.
~Gruby21
Sedan 3.2 231KM 170kW
Bardzo świetny samochód jeśli coś już się w nim popsuje a to zdarza sie prawie wogóle to samochód może przejechac kolejne kilkadziesiąt tysiecy km.Przy zakupie radziłbym uważać ponieważ jest bardzo dużo zaniedbanych egzemplarzy.
~PrzemoMN
Sedan 3.2 231KM 170kW
Oczywiście kupując używaną W 140 trzeba dobrze sprawdzić eksploatację i co w niej robiono, zwłaszcza bieżący (coroczny) serwis. To auto, za które warto wydać trochę więcej, by cieszyć się jazdą nim.
~Przemek Rogala
Sedan 5.0 320KM 235kW
no dosyć drogi, dużo pali i nie wszędzie takie ubezpieczają, w WARCIE nie chcieli dopiero w PZU po dł€ższym pomyślunku jakiegoś szefa ubezpieczyli. AC płacę prawie 17000 zł na rok
~Wojciech
Sedan 3.0 Turbo-D 177KM 130kW
Nowego bym nie kupił, bo jestem sknera, ale używany w dobrym stanie jest wart swojej ceny tym bardziej, że takie auta mocno tracą na wartości.
~Darek
Sedan 3.2 SE,SEL 231KM 170kW
Cena ,mój samochód jak był nowy kosztował 105 tys marek w 1991roku, w bardzo dobrym stanie można dzisiaj kupić takiego Mercedesa za 30tys złotych !
Mercedes Klasa S W140 Sedan