Lista ocen Mercedes Sprinter I (73) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~azbaz
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Jest dobrze, ale jak ktoś lubi zap^&$^#$ się śpieszyć to zakrętach jednak trzeba pamiętać, że to bus ,ale jeżdżąc zgodnie z przepisami totalny relaks wiatr boczny potrafi zaskoczyć nieprzyjemnie, ale to też przy nieprzepisowych prędkościach
~kaszlarz
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Można by rzec wspaniale. Żadnych kolein się nie boi a jeżdżę na oponach 225/70R15 Na pusto przy prędkościach \"miastowych\" tłumi doskonale ,a przy załadunku żadnej dziury nie słychać i wszystko tłumione mięciutko.
~Michal
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
auto posiada bardzo dobry promien skretu, jak pojezdze sprinterem a potem siade do osobowki to ciezko mi sie przyzwyczaic do promienu skretu. Auto prowadzi sie dobrze, nie myszkuje po drodze. Dobre hamulce jak na taki samochod.
~ZIOMAL
Furgon 2.9 TDI 120KM 88kW
Prowadzi sie dobrze jeśli mam ładowność 1,5-2,0 t. i w zakręty wchodzi ładnie przy większych prędkościach. Lecz mój ma wzmocnione resory i jest baaardzo wysoko zawieszony i na pusto jazda do bezpiecznych nie należy.
~ZIELONY SZERSZEŃ
Furgon 2.9 TDI 120KM 88kW
OK.JEST TO MB JEŚLI DBASZ TO JEDZIESZ TYLKO NA PUSTO JEST TROSZKĘ ZA WRAŻLIWY NA PODMUCH WIATRU OCZYWIŚCIE BOCZNEGO A I JEDZIE SIE NIM PO NASZYCH DROGACH JAK WOZEM DRABINIASTYM(WYSTARCZY 200KG I WSZYSTKO JUŻ JEST OK)
~Rafał
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Jest to najdluzsza wersja na pojedynczych kolach. Na nierownej jezdni czuje sie jak na splywie kajakowym - bardzo mocno go buja. Samo manewrowanie oceniam pozytywnie jak na samochod tej dlugosci.
~pamp77
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Wole jezdzic Sprinterem niz nawet najlepsza osobowka w podobnej klasie-wygoda,moc,bezawaryjnosc to jest to.Przejezdzam dziennie srednio 350km i raz tylko(siadła elektryka)bylem ściągany przez serwis w 2002roku
~gunx 413CDI KONTENER gunx183@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
sprinter ma twarde zawieszenie,troche denerwujace, slychac kazdy dołek. Na nasze polskie drogi troche za delikatne (czesto wymieniam sworznie). dobra rzecz ASR na zime
~BadBoy
Furgon 2.9 TDI 120KM 88kW
Chyba konstrukcj anie do zdarcia, resory wytrzymuja bez problemu ok 5T ładunku. Dobry promien skrętu. Całkiem dobrze tłumi wyboje i niezle trzyma sie dorgi jak na ciezaroweczke.
~przemo przemo_jg@o2.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
dobre zawieszenie tylko bardzo twarde jak jest pusty , w poprzednim sprinterze jakiego miałem musiałem wymieniać wzystkie resory bo lubiły pękać w tym narazie wszystko ok