Lista ocen Mercedes Sprinter I (78) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciej macexe@o2.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Usterek na trasie też nie mialem. Jestem właścicielem 413-tki, sam jadę w trasy bardzo żadko pracownik. Ale jak jedzie pracownik to kontrola po trasie na maxa mam tacho:P
~PK
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Wymieniona pompa wtryskowa,ale to z niekompetencji mechanika, specjalista od systemów wtryskowych boscha, stwierdził, że stara wymagała malej naprawy. Pozatym bezproblemowo
~pechowiec
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
tragediapo 60tys km poszlo sprzeglo po kolejnych 60tys powtorka z rozrywki auto robi dziennie 200km szok co ja kupilem 114000 za co tyle pieniedzy i to ma byc mercrdes
~madalski@kn.pl
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
koło dwumasowe prosi sie o wymianę ale te koszty BOLI . Poprzednik niemiec mył czymś silnik no i zżarło oring z chłodnicy oleju
~Tomek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Potrafi sie zepsuc w najmniej oczekiwanym momencie (np. gasnie przy wyprzedzaniu)... Plusem moze byc to ze zawsze dojechalem nim do celu.
~Kinio
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Dla mnie tragedia a niby miał być niezawodny byłem Sciągany na lawecie a jak miałem kaczke to zawsze do domu dojechałem
~pamp77
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Zero,zero,zero-tu sie nic nie psuje,w tym roku dobije do ok 600000 i mam zamiar po remoncie silnika(wtryskiwcze itp)dobic do miliona
~krzysiek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
jedyna usterka jaka mi sie trafiła to zepsuł sie moduł od sterowania swiecami zarowymi wymieniony na serwisie na gwarancji
~kubuś
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Brak poważnych usterek. Wymiana częsci wymienionych powyżej. No może pekniety resor, ale przesadzałem z załadunkiem.
~amsat@poczta.wp.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
kiepsko, byłem wielokrotnie upalowany, pierwszy raz zaraz po zakupie nowego samochodu przejechałem 100 km i koniec