Lista ocen Mercedes Sprinter I 2.3 D 79KM 58kW 1995-2000 (18) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaszlarz
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Ogrzewa już po przejechaniu 1km !!! To mnie zaskoczyło jak jeździłem słabszą wersją 208D i dlategoż kupiłem prawie taki sam model. W zestawie dostajemy ogrzewanie postojowe(nie w każdym modelu). Nigdy nie jechałem z zaparowanymi szybami! Nie posiadam klimatyzacji ,ale nawet w upały wnętrze nie nagrzewa się tak jak w osobówkach...
~mggocu@o2.pl
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
Rewelacja. W sezonie chłodnym grzeje jak głupi, można sobie zrobić tropiki. Ogrzewanie BARDZO wydajne. Doskwiera brak klimy. W okresie letnim poprawia sytuację szyberdach.
~mateucho
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
W czasie jazdy ok. Niestety na wolnych obrotach silnik grzeje tylko po ustawieniu pokretla na max, zeby po ruszeniu zrobic w kabinie saune.
~Józef
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
w Sprinterach i LTkach bardzo często siada nagrzewnica z dmuchawą i na dodatek nie jest wcale tania
~Michal
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
bardzo dobre ogrzewanie i wentulacja, po wlaczeniu ogrzewania od razu robi sie cieplo w kabinie
~Śmielu
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
ogrzewanie najlepsze jakie spotkałem w dostawczakach... po 2-3km grzeje jak głupie...
~xxx
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
super ogrzewanie, nie ważne jaka temperaura jest na zewnatrz, jest ciepło po 3 kilometrach
~madopr
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
latem przy plus 40 zawsze daje zimne powietrze a zima można się w nim \"ugotować\"
~CB-radio PIOTREK pozdrawiam
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
zima szybko sie nagrzewa kabina i bardzo szczelna mozna spać spokojnie
~Jurek
Furgon 2.3 D 79KM 58kW
boczne szyby zbyt długo zaparowane w zimie