Oceny Mercedes Sprinter I 2.9 TD 102KM 75kW 1995-2000

Najnowsze oceny Mercedes Sprinter I 2.9 TD 102KM 75kW 1995-2000

3,5
~gunx 413CDI KONTENER gunx183@poczta.onet.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
mam 413cdi kontener , raz mnie zawiódl w zimie (ale to wina pompowtryskiwaczy), a tak w sumie nie mam z nim problemów, tylko naprawy okresowe (olej, klocki), troche za drogie naprawy i za delikatny (na nasze drogi)......,a i slabe blachy, ciagle widze jakiegos nowego burchla!!!!....
~Tomek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
bardzo nieudany zakup potwierdzają się opinie większości znajomych użytkowników Mercedesów,będzie trzeba się zastanowić na zmianę marki na Renault o której Busach słyszy się tyle pochlebnych opini
3,7
~Rolf
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
W porównaniu do poprzednika nowe Sprintery są bardzo usterkowe. W CDI 2.2 ciągle coś nawala. Na pierwszych Sprinterach przebieg 500 tys. nie robił większego wrażenia, w nowym po 370 tys. mam wrażenie że silnik powoli się kończy. Szkoda, mogłem kupić Ducato czy Transita i miałbym to samo tylko za wiele mniejsze pieniądze.
3,2
~pechowiec
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
samochod dwa razy powaznie pada przy 120tys km tragedia po prostu za miesiac idzie do zyda nigdy wiecej mercedesa sprintera!!!!teraz bedzi tranzit uwazajcie na sprzeglo jedna naprawa w serwisie to 6500zl nie wasze
3,2
~amsat@poczta.wp.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Jak na samochód tej marki to przeciętny pojazd. Lubi się zepsuć, serwis ma kłopoty z naprawą, a jestem pierwszym właścicielem i jeżdżę mało(80 tyś. km od października 2000). Plus to bogate wyposażenie(nie za darmo, oczywiście), i wizerunek. Reszta to tylko samochód. No i zawsze te brudne tylne lampy...
~tomash77@o2.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Bardzo dobry samochód samochód, bije na łeb konkurencję, może jest troche przeładowany elektroniką ale jak na razie nie przeszkadza ona.bardzo bezpieczny i ekonomiczny.osiagi ma genialne.chociaż to jest 313 CDi buta ma lepszego niż wiele osobówek.prawie z każdą może stawać do wyścigów.a 316 CDi to szatan
~jarqu
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
sprinter to bardzo dobre i niezawodne auto dostawcze, tanie w eksploatacji, ma jednak słabe blachy.
~maciek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
to juz nie mercedes zostało tylko to ze mozna przeładowac niedbac a i tak pojedziesz bb szybko
~Maciej macexe@o2.pl
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
Następny też sprinter i następny na pewno też, po doświadczeniach z LT-kami i Fordami, to każde następne to Mercedes
~krzysiek
Furgon 2.9 TD 102KM 75kW
ogólnie rzecz biorąc jest to wóz na wzór dla innych