Oceny Mercedes Sprinter I 2.9 TDI 122KM 90kW 1995-2000

Mercedes Sprinter I 2.9 TDI 122KM 90kW 1995-2000 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Mercedes Sprinter I 2.9 TDI 122KM 90kW 1995-2000

~kubuś
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Samochód zakupiłem przy przebiegu 240 tys. Obecnie ma 450 tys. Rocznie przejezdzam 60 tys. km.Ogólnie jestem z tego samochodu zadowolony. Uważam, iz do cięzkiej pracy, intensywanej jazdy nie ma lepszego samochodu.Samochód mało usterkowy, wymieniam tylko eksploatacyjne rzeczy, których ceny nie są wygórowane. Samochód jest intensywanie eksploatowany i mimio znacznego przebiegu nadal jeździ się nim bardzo dobrze.Wcześniej miałem transita i nie ma...
~Krzysztof
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Niezawodny, w chwili zakupu od drugiego właściciela w 2008 roku miał na liczniku 261 tys. km, w ciągu 13 lat w moich rękach w mojej firmie ani razu nie zawiódł, raz była awaria pompy wtryskowej w połowie trasy z Polski do Holandii.
~Karol
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Ten Samochód to jakiś kiepski żart, dobrze postąpiłem sprzedając go w Czerwcu b.r. Silnik i blacha wymagają częstszej interwencji, kupiłem Volkswagena T4 z silnikiem 2.4D. PS: Samochód kupiłem w 2001 roku od drugiego właściciela.
~azbaz
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Najlepsze auto jakie powstało jeśli chodzi o segment dostawczy kto uważa inaczej lubi zostawiać niepotrzebnie kasę u mechanika lub jego pojęcie o mechanice jest średnie. Miałem nowsze i sprzedałem. Np CDI które jest następcą tego silnika potrafią klękać po 200 000km, a ten silnik spokojnie robi 500-800tys kilometrów. Śmierć księgowym!
3,5
~Rafał
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Silnik, przy odpowiedniej eksploatacji jest nie do zajechania. Samochod jest malo awaryjny i dosc ekonomicznie sie nim jezdzi. Jednak komfort jazdy uwazam ze jest kiepski. Z powaznych wad nalezy wymienic szybko rdzewiejace blachy i duza glosnosc silnika + slabe wyciszenie kabiny. Podsumowujac: typowy wol roboczy, niestety przypomina dosc mocno ze jazda nim to praca... nie przyjemnosc ;) Prawde mowiac to dzis wolalbym kupic LT-eka niz...
~sprinter
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
idealny dostawczak , w segmencie do 3,5 tony ze sprinterem rocznik 1995-2000 , moze konkurować jedynie iveco daily z silnikami unijet , prod 2003 ... lt , dukato ,jumper , boxer ,transit , daleko, daleko daleko w tyle , nastepny samochód - tylko sprinter , chociaz jestem przekonany ze wysłuzona 11-letnia 312 spokojnie 8 lat jeszcze pojezdzi
~remik
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
mam go 3 lata i zrobilem 70 tys , jestem b. zadowolony , ktos napisal ze te auta to najgorszy zlom i szajs- ten ktos chyba jechal innym autem albo jakims mocno wyeksploatowanym egzemplarzem choc i te ciezko zajechac , regularnie trzeba wszystko wymieniac to bedzie hulal ;-0) lepszego auta do pracy mysle ze ciezko byloby znalezc , LT porownywalny
~jantar5@op.pl
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE WIDZĘ LEPSZEGO POJAZDU W KLASIE DOSTAWCZYCH DO 3,5T.JEDZIE SIE TYM JAK OSOBÓWKĄ,WSZYSTKIM MARUDOM DROGOWYM POKAZUJE SIĘ SZYBKO TYLNE DRZWI.TRZEBA TYLKO UWAŻAĆ NA BOCZNY WIATR I CIASNE ZAKRĘTY.POLECAM MOCNO.
~Grzegorz
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
Auto legendarne 2.9D Pancerny motor przebiegi 500 000 lub 70 000 dla niego to nie problem oleje paski ogólnie serwis nic po za tym Numer 1 Mercedes 2,9! Aktualny przebieg auta 378000
~sprintermaniac
Furgon 2.9 TDI 122KM 90kW
polecam to autko to prawdziwy wol roboczy posiadam takie 2 szt 312d i210 d.jeden sredni drugi w maxie.obydwa 2,9 td z 99r