Lista ocen Mercedes Sprinter II 2.2 CDI 109KM 80kW 2000-2006 (14)

~pawel
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
całkiem niezły silnik , małe spalanie , w miarę nie zawodny , tragiczna blacharka po prostu skandal!!!
~Jacek 311 CDI
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
pomimo wszelkich niedogodnosci to wlasnie niezawodnosc i ekonomia urzytkowania bierze przewage
~Szuszfol
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Moje auto to 411 czyli rama z kontenerem i winda Szkoda że nie jest na ramie pozwoliło by to na większy załadunek. Duża dostępnośc części oryginalnych i zamienników
3,5
~marek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Silnik, skrzynia oraz układ jezdny są niezłe. Niestety auto nie zasługuje na najwyższą ocenę ze względu na to że znika w oczach. Korozja jest wszędzie, nawet w tak absurdalnych miejscach jak środek poszycia czy wnętrzu. Karoseria to zwykły bubel.
3,8
~Tomi
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Największą bolączka auta jest korozja i ciężka praca lewarka zmiany biegów na zimnym silniku. Auto tak samo jedzie na pusto i obciążeniem 1000 kg.
~S4YOU
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Witam to poprostu Mercedes benz SPRINTER oczywiscie jesli chodzi o spalanie to przedewszystkim zalezy ono od wersji z jaka mamay do czynninia ja mam wersje raz podwyrzszana i raz przeduzana tkz sredniak Musze przyznac ze to auto jest idealne na dluzse trasy Mnie osobiscie przy zaladunku ok 800 kg na dlugiej trasie pomiedzy polska a anglia jadac za tirami auto spalalo srednio okolo 7 litrow oczywiscie w miescie moze siegnac i 12 ale jak sie... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~rak
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
pali od pierwszego, nie slychac dziwnych dzwiekow. Elastycznosc- jak w samochodzie osobowym- generacji lat 90-tych. (Silnik)
3,6
~tomek
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Przyjemnie sie jezdzi. Auto w miare zwawe ale karoseria rdzewieje (bezwypadkowy!!!) w wielu miejscach. Ogrzewanie podczas jazdy po miescie praktycznie nie dziala (silnik sie nie nagrzewa). Na trasie ok.
3,6
~Marcin
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
brak poważnych usterek oprócz znikającej karoseri ;) (Bezawaryjność (poważne usterki))
~F U
Furgon 2.2 CDI 109KM 80kW
Wszystko super gdyby nie ta pie.... rdza, i hałas w środku,, Poza tym ok